Історія моєї шкіри: Частина 2 (2020р.)
Продовження трешової історії та зустріч із засобами, які повністю перевернуть моє уявлення про світ доглядової косметики
Привіт-привіт! Що ж, сьогодні я до вас із продовженням розповіді про свій шлях пізнання шкіри та догляду за нею. Перша частина опублікована за посиланням: https://club.makeup.com.ua/post/14078/
У 2020 році я зробила колосальний прорив, хоч в одному "переламному" моменті чуть не закинула цей шлях. Але, мене правильно переконали і я таки дійшла до позитивного результату!
Перша половина 2020 року
Слізний 2019 завершився тотальною сухістю та переключкою на догляд за вбитим волоссям. Почався ковід, ми всі замкнулись по домівкам. Але я старалась все ж виходити на сонечко та хизуватись новими хайлайтерами (фото з кінця березня).
Тепер трішки повернемось назад: в січні я замовляю тональний від Revlon наче б то для нормальної та сухої шкіри. Він мені все одно не підходив, але це вже було щось краще, чим матуючі та непотрібні на той час плотні текстури. В березні придбала маску для очищення пор від Dr. Jart, яка ніякого результату на моєму обличчі не показала, це й не дивно. В кінці місяця загорілась брендом The Ordinary та почала вишукувати на сайтах, яка банка для чого. Як результат - роблю перше замовлення. Cold Pressed borago oil я так і не використовувала, взагалі не знаю для чого я олію брала... А другий продукт - Lactic Acid 10% проявить себе значно пізніше (коли вирішу питання з сухістю, адже сироватка-пілінг не давала відповідного ефекту на пустельній шкірі). Хоч я й начиталась про гіалурінки, молочні кислоти, які наче зволожують, але я ж то не знала, що сироватки слід закривати кремами! 🤦🏼♀️Одним словом, не розуміла послідовностей та боялась наносити багато шарів догляду, думаючи, що позабиваю й так забиті пори.
В травні знайомлюсь з крутим скрабиком від Etude House (трикутничок), який буквально полірує шкіру. Починаю ним зловживати та через кілька використань перестаю бачити цей глянцевий ефект. Дозамовляю ще дві банки від Ордінарі - нареееешті крем з натуральними зволожуючими факторами (який ніяк не спас мене та в результаті я з ним попрощалась) та сироватку з цинком та ніацинамідом для локальної боротьби з прищиками.