saybeautyk

Top Beauty | Body Butter Scrub

Top Beauty | Body Butter Scrub
Top Beauty | Body Butter Scrub

Мені підходять лише виключно цукрові скраби, тому в сторону інших я навіть і не дивлюсь.

Давно хотіла познайомитись з брендом Top Beauty, тим паче він родом з міста, у якому я мешкаю.

Тож для себе обрала скраб з ароматом вишні🍒 та мигдалю.

Пакування тут дуже гарне і по фото здавалось мені габаритним, а коли посилка приїхала, то мене прям порадував розмір самої баночки.

Не дивлячись на обʼєм аж 400 г, баночка все одно доволі компактна і не займає багато місця - це просто 😍

Під кришечкою знаходилась захисна мембрана, котра гарантує, що ніхто не користувався продуктом до вас.

У складі присутні натуральні олії ши, кокосу, мигдалю, що працюють на зволоження та живлення шкіри, а також екстракт ламінарії, який має антиоксидантні властивості.

Баттер-скраб від Top Beauty має приємну консистенцію - вона не суха, але при цьому не надто «волога» і не тече. Мені подобається подібна текстура, тому що вона легко розтирається між руками, а потім по шкірі. Частинки цукру середнього розміру, вони не дряпають шкіру, а лише дають приємний масажний ефект під час процедури.

Скраб рожевого кольору і це виглядає дуже по-дівочому, мені підіймає настрій)

Аромат - тут окрема тема.

Так, це та сама вишня, про яку всі подумали, звичайно ж я не могла пройти мимо)

Звучить дійсно в настрої з ароматом від TF - коли я відкрила кришечку, то ще не знімаючи мембрану чула запах.

На хвилинку мені здалось, що для літа він буде надто солодкий і важкий, але я так кайфонула при застосуванні… ніякої важкості нема взагалі, для мене це аромат зацукрованої вишні вперемішку із базовими спокійними нотами. Він розслабляє і доволі довго залишається на шкірі - через годину після змивання я все ще чула, як пахну.

В процесі користування скраб порадував - він легко наноситься, не розтягуючи шкіру, цукрові частинки поступово розчиняються і таким чином ефект скрабування поступово слабшає, але не зникає.

Найголовнішим моментом у скрабах для мене є процес змивання.

Я люблю, коли скраби змиваються в нуль і не залишають по собі жирної плівки. Тут попадання в 🎯

Він не піниться під час самої процедури, трохи масний (але НЕ жирний), та повністю змивається водою і залишає по собі лише зволожену шкіру. Ніякого печіння та подразнення, я навіть крем не наношу після скрабування.

Дуже достойний засіб у великому обʼємі і з запаморочливим ароматом 🩷