Ірина 🦋

Парфумований гель для душу з нішевим ароматом Tiziana Terenzi

Парфумований гель для душу з нішевим ароматом Tiziana Terenzi

Багато разів у makeup club мені траплялися дописи дівчаток про український бренд MARÊVE 🇺🇦

Судячи з відгуків багато хто був у захваті від їхніх парфумованих 🌸 засобів для догляду за тілом 💞 аромати описували як дорогі нішові, що якість у них набагато вища за ціну 💵

Моя передісторія про вибір засобу та аромату

Лінійка цих парфумованих засобів складається з 2 основних ароматів, це золотий Gold Champ, який називають клоном популярного нішевого парфуму Tiziana Terenzi Kirke 💛, та рожевий Rose Wine, його порівнюють з Paco Rabanne Olympea 🩷

Я не люблю аромат Kirke та всіх його клонів, за брудний мускус який дуже сильно відчуваю у ньому, деяким людям він пахне пітом, комусь ще чимось неприємним. Але так само цей аромат має багато шанувальників. Мені наприклад подобається його фруктова частина, але якби не мускус, який для мене все псує 😜

Я вирішила перечитати відгуки на Rose Wine і побачила, що його часто порівнюють з ароматом Olympea, а мені цей аромат приємний, особливо влітку🌞

Так як мій новий крем для тіла, аромат якого мені сподобався https://club.makeup.com.ua/post/42397/ незабаром закінчиться, я вирішила взяти на заміну лосьйон Rose Wine.

Але побачила що зараз на makeup класна акція, при покупці засобів на 350грн, у подарунок парфумована масажна свічка 🕯️, на яку багато хороших відгуків. Вирішила взяти 2 продукта MARÊVE та отримає подарунок 🎁

Я замовила засоби з різними ароматами, щоб за одне і порівняти, чи справді Gold Champ схожий на Kirke (в надії що мускусв в ньому буде набагато менше 😂)

Я обрала гель для душу, з урахуванням що зараз літо ☀️, спека і приймаємо душ 🚿я і чоловік досить часто, гелі 🧴йдуть у великій кількості. Та й якщо аромат мені зовсім не сподобається, чоловік його використовує без мене😜

Парфумований гель для душу з нішевим ароматом Tiziana Terenzi
Парфумований гель для душу з нішевим ароматом Tiziana Terenzi

✨має чарівний аромат з яскравими нотами маракуї та персика, а також солодкими акордами малини та ніжними конвалії;

✨містить пом'якшувальні олії ши та кокосу; - делікатно очищує шкіру та залишає після себе стійке звучання;

✨перламутрова текстура, що витончено блищить на шкірі;

✨стильний флакон зі зручним дозатором;

✨для будь-якого типу шкіри.

Пакування, текстура:

Позрачный пластиковий флакон з дозатором. Об'єм 250ml. Гель густий, з шикарними блискітками ✨ та переливами, дивитись на нього одне задоволення. Блискітки не залишаються на тілі, для мене це лише плюс.

Аромат 🍑: дійсно схожий на Kirke, це соковиті тропічні фрукти + мускус, і на моє щастя він не такий сильний як у парфумі. Мені навіть цей аромат між Kirke та Leo🦁, але більше звичайно Kirke.

Використання: Для мене він піниться 🫧цілком добре, дозатор працює без нарікань, єдине що гель густий і потрібно добре натиснути кілька разів на помпу, щоб видавити потрібну порцію, однією рукою це робити не дуже зручно. 👋🏼

Аромат ще якийсь час залишається на тілі, десь протягом години точно його чую.

На вигляд і аромат цей гель не гірше засобів від Victoria's Secret, які набагато дорожчі 💰Я обов'язково продовжу своє знайомство з MARÊVE та спробую іншу продукцію цієї фірми

Підійде любителям не дуже чистого мускусу як у Kirke або тим, хто до нього не чутливий. Тут він хоч і не такий сильний, але достатньо відчутний, користуючись ним якийсь час, розумію що аромат все ж таки не мій, навіть коли ним користується чоловік, аромат залишається на тілі і цей брудний мускус мене втомлює, але тут справа смаку, інші характеристики у нього чудові. Наступного разу візьму з ароматом Rose Wine, він мені сподобався більше 😉

Які засоби MARÊVE любите ви? 😉

✨Парфумована колекція для тіла "Gold Champ" MARÊVE (sh/gel/250ml +lotion/250ml +scr/350 g + mist/125ml)

✨Парфумований скраб для тіла з шимером "Gold Champ"

✨Міст для тіла парфумований з феромонами "Gold Champ"

✨Парфумоване рідке мило для рук "Gold Champ"

✨Парфумований крем для рук, відновлювальний "Gold Champ"

✨Шовк для ванни парфумований з шимером "Gold Champ"

✨Парфумований дезодорант-стік "Gold Champ"

✨Парфумоване молочко для тіла з шимером "Gold Champ"

✨Мило парфумоване з шимером "Gold Champ"