Yana Osyka

Giorgio Armani Lip Power Long Lasting Lipstick, 111

Giorgio Armani Lip Power Long Lasting Lipstick, 111
Giorgio Armani Lip Power Long Lasting Lipstick, 111
Giorgio Armani Lip Power Long Lasting Lipstick, 111

Пакування приємне. Воно не розвалиться від подиху літнього вітру, то й вже чудово. Ззаду на етикетці шрифт дуже маленький. Таке й після лазерної корекції прочитати не можу. Тому яка грамовка в продукті не знаю, але за досвідом помад-мініатюр тут десь 1 гр. Супер щоб спробувати та закінчити (вже потім я придивилась до фото й побачила 1.4 гр.).

На колір скажу чесно я взагалі не дивилась, але він мене здивував. Це ніжний, нейтральний рожевий з легким додаванням бежевого. Нічого схожого не маю. Хоч не люблю рожеві помади, але ця мені безмежно пасує. Ну я так вважаю. Підходить хоч до нюду, хоч до яскравих макіяжів. Максимально універсальна.

За фінішем помада вельветово-матова. Вона дуже тонка, м’якенька і приємно лягає на вуста. Потім трохи підсихає і стає більш матовою. Губи взагалі не сушить, наче це звичайна кремова помада.

Це просто найкомфортніша помада в колекції і я хочу ще таке. Придивляюсь до 112 відтінку, за свочтами в інтернеті це мій ідеальний нюд. Тепер цікаво чи й інші люксові помади такі чудові? Відчуття, наче ця мініатюра відкрила мені новий всесвіт.