Чистикова Дар'я

Семпли Avenue Des Parfums: знайди свій ідеальний аромат

Семпли Avenue Des Parfums: знайди свій ідеальний аромат

Знайомлю і далі вас з ароматами Avenue Des Parfums. Про першу частину семпів ви можете прочитати тут https://club.makeup.com.ua/post/44691/

Друга, не менш цікава, 5-ка ароматів сьогодні на огляді 😉

Тип аромату: гурманські, квіткові, фруктові

Початкова нота: Зелений бузок, Півонія, Чайне листя

Нота серця: Мускус, Персиковий цвіт, Петігрен, Ґліцинія

Кінцева нота: Амбра, Кедр, Китайський османтус

Я б назвала цей аромат Blooming Rio, адже такі яскраві квіткові ноти на старті: бузок та півонія. Але тут такий незвичний сорт півонії, котрий майже не віддає аромату. А ось бузок навпаки віддає все що можна, він такий свіжий і медовий. Далі аромат стає більш фруктовими, але все одно квітучим. Гадаю це так грає персиковий цвіт. Взагалом аромат елегантний та витончений.

Асоціації: ...Ти працюєш у флористичному магазині. Всі квіти тобі добре знайомі, ти можеш вгадати їх заплющеними очима. З легкістю даєш поради всім бажаючим справити враження відвідувачам-покупцям. Здавалось би, кожен букет для тебе звичний та звичайний, і вже не викликає такого захопленя. Але несподівано отримана охапка зірваного бузку від нього розчулює тебе до глибини душі...

Тип аромату: квіткові

Початкова нота: Лічі, Півонія, Фрезія

Нота серця: Конвалія, Магнолія, Троянда

Кінцева нота: Амбра, Кедр із Вірджинії

Аромат не простий, насичений та щільний. Яскраво відчутні ноти троянди, котрі перебиваються гіркотою кожури лічі. Інші квіти у композиції теж відтіняються дуже контрасно. Аромат всеохоплюючий, трохи драматичний, я б його залишила на більш холодну пору року.

Асоціації: ...Грудень. Ти збираєшся на предноворічну виставу до театру. На тобі чорне плаття з відкритою спиною та вишукана зачіска. Ти трохи нервуєш чи встигне він приїхати вчасно, адже як назло саме сьогодні його затримують на роботі. Доводиться їхати на таксі, ти вибігаєш у легенькому піджаку по морозу і їдеш, весь час поглядуючи на годинник...

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Дзвоник, Кедр, Лимон, Яблуко

Нота серця: Бамбук, Біла троянда, Жасмин

Кінцева нота: Амбра, Кедр, Мускус

На старті яскраво відчутні ноти кедру, ніби як у чоловічого парфуму. Дуже свіжо та неочікувано. Далі вступають ноти квітів. Спочатку дзвіночка, такі ніжні та невинні, далі білої троянди та жасміну. І знову зявляється суперечливий кедр. Я б віднесла аромат до унісекс варіанту, щось на грані між брутальністю та ніжністю.

Асоціації: ...Це аромат про сучасну жінку. Коли на тобі коротеньке плаття, але поверх косуха. Коли ти домальовуєш губи червоною помадою та сідаеш на байк. Коли на обідній перерві з захопленням читаєш роман, а ввечері випускаєш пар у тирі. Це про істині бажання та пориви.

Тип аромату: водяні, квіткові

Початкова нота: Зелений бузок, М'ята, Мандарин, Очерет, Рожевий перець

Нота серця: Амариліс, Білий персик, Водяна лілія, Перець, Троянда, Фіалка

Кінцева нота: Білий мускус, Ваніль, Кедр

Неймовірно ніжний аромат водяної лілії вступає та тримає лідируючі позиції весь час. Всі інші ноти приходять, але постійно губляться. Лише мандарину вдається її наздогнати, але ненадовго. Аромат такий легкий та неймовірно жіночій. Підійде надзвичайно мрійливим дівчатам.

Асоціації: ...Ти наче у сні. На тобі невагомий сарафан білого кольору, ти йдеш по зачарованому лісу босоніж. Відчувається така свіжість та прохолода від ранкової роси. Тропинка невдовзі закінчується, приводячи тебе до чарівного оазису з незвичним квітами...

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Амальфітанський лимон, Лайм

Нота серця: Дурман, Праліне, Півонія, Яблуко

Кінцева нота: Кедр, Мускус, Яблуня

Це аромат про трансформацію квітів яблуні у смачний десерт яблука у червоній карамелі. Знаєте, такий інстаграмний десерт від котрого слинка тече прям на екран. В ароматі ніби відчутно як маленькі плоди поступово наливаються солодким нектаром. Як кухар варить ту карамель і потихеньку починають з'являтися ці солодкі ноти. І кульмінація, цей самий момент коли її щедро поливають на стигле свіже яблуко. Ммм..відчувається дуже смачно. Неодмінно придбаю його в повнорозмірі.

Асоціації: ...саме таке соковите яблуко я уявляю в руках у чаклунки з казки про білосніжку. Воно таке червоне, напитане та бажане. Провокуюче манить його з'їсти.. Ніхто не встоїть перед ним, ніхто...

На цьому розбір семлів завершено, буду рада, якщо поділитись у коментарях вашим фаворитом або бажаним ароматом від Avenue Des Parfums❤️