Ірина 🦋

Моє ще одне маленьке замовлення липня

Моє ще одне маленьке замовлення липня

Цього разу замовлення зовсім невелике, замовляла засоби для чоловіка 🙋🏻‍♂️ і взяла ще один гель для душу 🚿. Мені здається цієї літньої спеки☀️ я просто живу в душі вечорами, коли немає світла і можливості включити кондиціонер ❄️

🛍️ BOSS Bottled дезодорант-стік чоловік захотів якийсь парфумований дезодорант, я запропонувала штук 5 різних на вибір, він зупинився на цьому

🛍️ Антивіковий зволожуючий крем для обличчя "Гіалурон" NIVEA MEN Anti-Age Hyaluron Face Moisturizing Cream SPF 15 Такий крем уже колись у чоловіка був, купував він його в одній із поїздок 🛩️ за кордоном, він йому дуже подобався, попросив замовити йому ще такий.

🛍️ Ну і щоб себе кохану не обділити Гель для душу Dirty Works Fountain of Juice Body Wash, адже чоловік 👨🏻‍🦱теж буде ним користуватися 🧴, так що якимось чином це і для нього покупка 😂 Від цієї фірми я недавно купувала вже один гель для душу, про нього розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/44412/ , захотілося спробувати ще якийсь аромат, дизайн упаковок такий милий і незвичайний, що я купувала б їх засоби вже тільки заради неї 🙈