Alina Litva

Що допомогло мені відростити довге волосся?

Що допомогло мені відростити довге волосся?
Що допомогло мені відростити довге волосся?

Років 5 тому моє волосся було в жалюгідному стані, кінчики відвалювалися, я зістригала довжину, на ніч робила масляні маски і якісь найпростіші та недорогі маски з масмаркету (толку від цих масок не було). Із тотал блонду пофарбувалася у свій натуральний колір, далі у майже чорний, знову перефарбовувалася у свій, зробила змивку і освітлила знову (все це протягом року).

Потім я вирішила відрощувати волосся та перейшла у фарбуванні на техніку air-touch. Додала фото, з якого стану почала відрощувати якісну довжину.

Що допомогло мені відростити довге волосся?

✔️ стрижка кожні 1,5-2 місяці. Волосся я не шкодувала, зрізала від 5 см щоразу, так як шкодувати нічого, волосся на кінчиках було сухе і спалене, постійно плуталося;

✔️ масляні маски на ніч 3 рази на тиждень (кокосова олія, реп'яхова, олія авокадо, олія зародків пшениці);

✔️ превошинг. Перед тим, як вирушити в душ, наношу на сухе волосся кондиціонер/маску на 5-30 хвилин (відступивши від коріння).

✔️ пілінг раз на 7-10 днів;

✔️ відновлюючий догляд у салоні (щастя для волосся Lebel, протезування Lanza, ущільнення від Davines, ампули Brae);

✔️ ампули для волосся dsd, Crescina, на довжину Dikson - волосся ожило, стало більш об'ємним за рахунок появи великої кількості нового волосся і швидше росло;

✔️ дарсонваль;

✔️ вітаміни.

➖ сушити довжину вниз головою. Укладаю волосся з брашингом і направляючою насадкою, так лусочки волосся закриваються і волосся виглядає більш доглянутим;

➖ сушити волосся неякісними приладами: найчастіше, у них відсутня насадка, вони перегрівають і пересушують волосся;

➖ сушити волосся без термозахисту;

➖ накручувати рушник на мокре волосся;

➖ використовувати тугі гумки і часто розчісувати волосся;

➖ фарбувати/освітлювати волосся вдома побутовими барвниками;

➖ робити кератин/ботокс для волосся. Поясню швидко і без термінології, вся ця субстанція заповнює ваше волосся зсередини і маски/масла/інші засоби просто не здатні проникнути туди, де все заповнене засобом із салону. Потім коли ця краса вимивається, волосся залишається «порожнім», можна лише зістригти.

На улюблені доглядові продукти я вже робила пости, додам лише ті, які завжди присутні в рутині. Я не трихолог і не лікар, а лише розповіла про себе і що мені допомогло 💁🏼‍♀️