getejra

Хотіла собі спаркл як в ламель

Хотіла собі спаркл як в ламель
Хотіла собі спаркл як в ламель
Хотіла собі спаркл як в ламель

Я захотіла спаркл від Ламель 401 саме в той момент, коли він раптово зник з продажу. Чекала-чекала і замовила щось візуально дуже подібне. Попередній мій подібний спаркл від ХІХІ https://club.makeup.com.ua/post/44117/ мені дуже сподобався і від цього я чекала того самого. Вчора отримала посилку, відкрила, нанесла на руку і зрозуміла, що блискіток практично не видно(

Хотіла собі спаркл як в ламель
Хотіла собі спаркл як в ламель
Хотіла собі спаркл як в ламель
Хотіла собі спаркл як в ламель

Тому вдома було вирішено спробувати ненести його на базу. Не знаю скільки я нашарувала їх -мабуть разів з 10. виглядало це так собі, тому вирішила спробувати додати помаранчеивй олівець 406, який отримала в подарунок від мейкапу. Блискітки на олівці ще трішки видно, без олівця -практично й не помітні.

Мене не дуже задовільнило поєднання, тому додала коричневий каял для очей та чорну підводку.

чи то від спеки чи ще від чогось - олівець ламель зламався ще як тільки почала малювати сердечко на руці (не тисла). Він дуже відбивався на вії тому я вирішила не псувати ніксовську підводку, а взяти свою mark avon. Додала коричневий каял, загальний вигляд влаштував, але повторювати бажання не маю) Тому "спаркл" піде в смітник, а помаранчевому олівцю буду шукати нову власницю)