Ta_nyaaaaaaa

Строгий, шкіряний, тютюновий, надзвичайно потужний… Щось у ньому є

Строгий, шкіряний, тютюновий, надзвичайно потужний… Щось у ньому є
Строгий, шкіряний, тютюновий, надзвичайно потужний… Щось у ньому є

Якщо ви любите ноти тютюну, аромат сподобається 🚬 Він має свої нюанси, бо початок звучання з кінцем наче не в‘яжуться, але насправді такі зміни стали приємною несподіванкою!

Строгий, шкіряний, тютюновий, н�адзвичайно потужний… Щось у ньому є
Строгий, шкіряний, тютюновий, надзвичайно потужний… Щось у ньому є

Піраміда:

Початкова нота: Тютюн

Нота серця: Квіти дурману, Полин

Кінцева нота: Білий мускус, Деревина, Шафран

Мої відчуття.

Datura Fiore стартує різким, потужним, гірким тютюном. Він наче пробиває ніс за секунду і заповнює собою весь простір.

Однак це триває лічені секунди, надовго він не залишається наодинці, бо до нього приєднується квіткова солодкість. Усе це в сукупності одурманює свідомість, ну дуже незвичний аромат!

Полин також на одному рівні з квітами, однак найсильніше проявляється його гірчинка.

Певної чуттєвості додає білий мускус з деревиною, які до кінця дня стають більш теплими, навіть шкіряно-солодкими. На фоні їх шафрану не відчуваю зовсім.

Відчуваю цей аромат у холоднішу пору і скоріше на чоловіках, або на жінках, яким притаманний більш строгий стиль. Ну такі у мене уявлення 🙃

Стійкість неймовірно крута: на одязі до прання, на шкірі дуже чітко 5-6 годин і більш тихо 8-14 годин у залежності від температури тіла/погоди та місця перебування.

А мініатюра 10 мл дуже зручна як для ознайомлення, так і для того, щоб кинути у сумочку чи кишеньку і завжди мати можливість поновити чи послухати його знову і знову.

Моїм фаворитом він не став, бо все-таки тютюн у парфумерії не зовсім моє, але познайомитися з ароматом було цікаво, адже він викликав нові емоції й відчуття)