red_dragon

Tesori d'Oriente

Tesori d'Oriente

Невтриматись і обрала ще різних ароматів гелів для душу від Tesori d'Oriente, переважно в кошику з'являлися саме східні аромати, вони мені найбільше подобаються, запах просто неймовірний, наче хтось пролив дорогі парфуми.

Tesori d'Oriente

Гелі для душу від Tesori d'Oriente м'яко очищують шкіру, добре зволожують, надають приємний, легкий аромат та відчуття свіжості. Мені дуже подобається різноманіття дизайнів пакування та ароматів, кожна/кожен зможе обрати для себе найкращий.

Tesori d'Oriente Karma

Тип аромату: квіткові, цитрусові

Початкова нота: Бергамот, Лимон

Нота серця: Квіткові ноти

Кінцева нота: Кедрове дерево

Відчуваю аромат апельсинових аромапаличок та мила. Не мій аромат.

Tesori d'Oriente Vaniglia E Zenzero Del Madagascar

Тип аромату: деревинні, східні

Початкова нота: Імбир, Бергамот

Нота серця: Іланг - іланг, Орхідея, Палісандр

Кінцева нота: Амбра, Білий кедр, Ваніль, Кашмірське дерево, Мускус, Сандал

Неймовірно ніжний аромат, відчувається витончена орхідея та солодка ваніль, дуже приємний, неймовірний шарм білого кедру та сандалу доповнюють картину. Після змивання засобу, аромат залишається.. таким близьким до шкіри, наче улюблені шлейфові парфуми.

Tesori d`Oriente Fior di Loto

Тип аромату: квіткові, східні

Початкова нота: Апельсин, Персик, Трояндa

Нота серця: Жасмин, Конвалія, Лотос, Тубероза

Кінцева нота: Ваніль, Деревинні ноти, Мускус, Сандал

В цьому гелі для душу я найбільше відчуваю апельсин, білі квіти та сандал, дуже приємні східні мотиви та деревинні ноти додають особливого шарму, після змивання засобу шкіра неймовірно ніжна та якийсь час пахне солодкими квітами.

Tesori d`Oriente Hammam

Тип аромату: східні

Початкова нота: Квітка мигдаля, Лимон, Мандарин

Нота серця: Апельсиновий цвіт, Жасмин

Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Деревинні ноти, Мускус

Аромат не мій взагалі, наче якась закваска на запах.

Всі мої коментарі суб'єктивні. Всі сприймають аромати по різному, тому орієнтуйтеся тільки на власні відчуття 🩷