olena_glossy

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Вперше знайомлюсь з брендом декоративної косметики Rimmel, тому тестувати боксик було вдвічі цікавіше. Дякую MakeUpClub за таку можливість 😉

Туш для вій Kind & Free стала справжнім відкриттям для мене. Вона не тільки надає віям чудовий вигляд, а й доглядає за ними. Почнемо з неї.

Блакитний глянцевий флакон з білими написами привертає увагу. Щіточка класична, злегка звужена до кінчика. Мій відтінок - 001 Black, але також є Brown Black, що мене дуже тішить.

Особливості туші:

  • Щітка виготовлена з волокон на біологічній основі.
  • Не містить мінеральних олій та ароматизаторів.
  • Підходить для веганів і не тестується на тваринах.
  • У складі - олія ши та біотин, які живлять та зміцнюють вії, надаючи їм сяйливого та доглянутого вигляду.
  • Гліцерин та амінокислота аргінін додатково доглядають за віями.

Враження:

🔸Вії профарбовуються легко без жодних грудочок та склеювання - такий ефект я обожнюю.

🔸В один шар - виглядає чудово (нашаровувати не люблю, але нею це можна гарно зробити).

🔸Не відбивається, не сиплеться (але тут я не показник, бо у мене такі проблеми з жодними тушами не виникають).

🔸Очі не печуть та відсутній будь-який дискомфорт.

🔸Туш змивається без жодних зусиль і це можна зробити навіть звичайною водичкою.

Але найголовніше - з цією тушшю віям комфортно. Останнім часом при змиванні макіяжу на паффі щоразу залишалось декілька війок, але наприкінці тестування помітила, що їх на паффі 1 або зовсім нема. Не впевнена, чи вже почали діяти корисності, які є в складі, але віям точно подобається те, що туш «легка».

Тож, Rimmel Kind & Free Clean, Volumizing & Lengthening Mascara залишається у моїй косметичці і планую спробувати її коричневу сестру ;)

Відтінок 025 Rose Ivory з однієї сторони доволі нейтральний, а з іншої дуже світлий. Через це оцінити повною мірою продукт мені не вдалось, адже зараз для мене він засвітлий. Під очима виглядає білими кругами, а якщо замасковувати прищики чи сліди від них - то це світлі плями по обличчю.

До консилера спробую повернутись восени-взимку, сподіваюсь в цей період колір підійде краще і тут є плюс - термін придатності після відкривання - 24 міс.

Дизайн флакона симпатичний: верхня пластикова частина під метал з білим орнаментом, а нижня прозора.

Особливості та враження від мультифункціонального консилера:

🔸великий мʼякий аплікатор - для мене це незручно, адже риси обличчя у мене мініатюрні;

🔸щільна текстура та хороша пігментація. Мої експерименти:

  • Зона під очима: потребує хорошого зволоження перед нанесенням. Відчуваю його надто щільним і некомфортним (мені давно не 25 😉), особливо враховуючи потребу перекривання не лише синячка, але й вен, а це вже більша площа.
  • Крила носа: варіант не дуже(. Надто помітно, як він западає в пори, тому таке використання відкидаю.
  • Точкове застосування на прищі та постакне: цікавий варіант, який протестую повторно, коли шкіра стане світлішою. Особливість консилера - те, що після нанесення він чудово фіксується, не тече, не розмазується. Для перекриття недоліків такий варіант хороший.

🔸 потребує дуже ретельного змивання. Перший тест був на руці під час відключення світла. Змила руку милом (терла добре) і після включення світла побачила, що залишки консилера є на руці.

Відтінок 10 Rose Ivory виявився доволі нейтральним і наче зливається з моєю шкірою (були побоювання, щоб не був захолодним чи засвітлим).

Міститься він у тубі з гвинтовою кришечкою. Дизайн в голубих кольорах. Є просвіт, через який видно саму тональну основу.

Потрібно розуміти, що тональна основа рідка, тож перевертати тубу потрібно акуратно, щоб не виливалось надто багато продукту.

Особливості тональної основи:

  • на 77% складається з натуральних інгредієнтів
  • легка текстура
  • містить гліцерин (на 4 позиції), вітамін Е та пантенол, екстракт алое вера
  • не містить ароматизаторів і мінеральних олій
  • термін зберігання після відкриття 24 міс.

Враження:

🔸Завдяки легкій текстурі тональна основа гарно розподіляється по шкірі та вирівнює тон. На шкірі вона непомітна.

🔸Фініш натуральний, закриваю її пудрою.

🔸В пори не западає, але прищики та сліди від них доведеться перекривати ще чимось.

🔸Протягом дня лежить комфортно.

🔸Потребує ретельного змивання.

В якості легкої тональної основи (саме таким або вв-кремам віддаю перевагу) цей продукт мені сподобався. При ретельному очищенні пори не забив, що взагалі чудово :)

Серія Kind&Free від Rimmel мені дуже сподобалась. Для щоденного використання за свою ціну це хороший варіант. Також зацікавилась консилером з цієї серії, який має бути менш щільним та містить зволожувальні компоненти. Думаю, варто його спробувати 😉