krutoguuz

ПАСТА З БІШОФІТОМ

ПАСТА З БІШОФІТОМ
ПАСТА З БІШОФІТОМ

Ця паста не звична, а лікувальна вона є профілактикою початковому карієсу та запобігає кровоточивості ясен та пародонтиту.

Чому я вирішила її придбати?

Після брекетів мої зуби дуже постраждали і є плямки, де почалася демінералізація, яка може призвести до карієсу.

Тому я зараз все роблю, щоб запобігти його утворенню. По рекомендації стоматолога я використовую Tooth Mousse через день та вирішила ще додати паралельно лікувальну пасту.

Склад зубної пасти має такі особливості:

  • не містить фтор, парабени, SLS, синтетичні барвники і спирт;
  • має гірко-солоний присмак через кристали магнію, що входять в склад;
  • в якості загусника має природний компонент з рослинної сировини, тому залежно від температури змінює густину консистенції (це не змінює властивостей і ефективність засобу);
  • чинить пролонговану дію.

При систематичному застосуванні продукту спостерігається значне скорочення зростання хвороботворних бактерій і поліпшення загального стану ротової порожнини.

Перші два використання зубна паста на смак була дуже звичною, але за кілька застосувань я звикла до цього смаку і він мені став приємний. Користуюся я нею два тижні щодня і планую продовжувати далі і за кілька місяців піти до с стоматолога, щоб перевірити ситуацію з демінералізацією зубів.

А якою пастою користуєтеся ви? Чи хотіли б цю спробувати?

ПАСТА З БІШОФІТОМ
ПАСТА З БІШОФІТОМ