Євгенія 👩

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Всім привіт✌️

Пройшло 2 тижні з моменту отримання боксику на тестування від makeup club з 3-ма продуктами від Rimmel:

  • Тональна основа Rimmel Kind and Free Skin Tint Moisturising Foundation у відтінку 10 "Rose ivory"
  • Консилер для обличчя Rimmel The Multi-Tasker Concealer у відтінку 025 "Rose ivory"
  • Туш для вій Rimmel Kind & Free Clean, Volumizing & Lengthening

Дякую команді makeup club за знаймсто з новими продуктами, ділюся своїми враженнями 👇

#testmakeupclub
  • Пакування. Тональна основа представлена у тубі з м'якого пластику. Дозатор у вигляді класичного "носика", економічно виділяє засіб, але може текти, через те, що тон має досить рідку текстуру, тому флакончик потрібно відкривати акуратно.
  • Об'єм: 30 мл, витрата економічна.
  • Відтінок 010 "Rose ivory" - це світло-бежевий відтінок з нейтральним підтоном. Він чудово підлаштовується під тон шкіри, тому ідеально мені підійшов.
  • Консистенція - кремова, рідка та дуже легка. На дотик м'яка, без липкості, жирності та олійності.
  • Аромат майже невідчутний, але якщо сильно принюхуватись, то відчувається запах пластиліну.
  • У нанесенні дуже легка та комфортна. Тональна основа рівномірно розподіляється, не залишає плям, смуг та ефекту маски. М'яко розтушовується, не западає в складочки, не сушить та підкреслює текстуру шкіри. На обличчі лежить невагомо, як друга шкіра. За відчуттями, мені більше нагадує ВВ-крем, ніж тональну основу.
  • Фініш: натуральний, з легким, вологим сяйвом.
  • Ступінь покриття - трохи нижче за середню. Основа добре вирівнює тон шкіри, приховує дрібні недоліки та почервоніння, але серйозніші недосконалості не перекриває, у тому числі й моє вітіліго). Це такий, легкий та невагомий варіант для щоденного макіяжу.
  • Стійкість - гарна, тон тримається близько 8 годин, не западає в пори та складочки, не окислюється протягом дня. Не конфліктує з іншою декоративною косметикою як кремових, так і сухих текстур. Видаляється будь-яким засобом для зняття макіяжу. Не викликала жодних алергічних реакцій, не спровокувала активної роботи сальних залоз та нових висипів.

ВИСНОВОК: дуже класна, легка та невагома тональная основа, мені сподобалося її використовувати, особливо влітку. Вона стала моїм фаворитом в цьому боксику, заслуговує на найвищу оцінку - 10/10.

  • Пакування - флакончик з міцного пластику, який візуально нагадує скло. Ковпачок відкручується, флакон закриває міцно, не прокручується. Ковпачок із вбудованим аплікатором. На шийці є обмежувач, але текстура завжди набирається із надлишком.
  • Аплікатор величенький, у порівнянні з іншими консилерами, але дійсно зручний у використанні. Має класичну форму зі скошеним зрізом. Він м'який на дотик, приємно ковзає по шкірі та не дряпає її.
  • Об'єм: 10 мл, витрата дуже економічна.
  • Відтінок 025 "Rose ivory" - світло-бежевий з рожевим підтоном, він набагато світліший за відтінок тональної основи, після розтушовки стає майже білим. Я маю світлу шкіру, але навіть для мене, відтінок виявився занадтно білим.
  • Консистенція - кремова, досить густа та щільна. На дотик м'яка, пластична, без жирності та олійності
  • Аромат не яскраво-виражений, мені пахне дуже кислим яблуком.
  • Консилер наноситься легко, достатньо однієї маленької крапельки, щоб замаскувати область навколо очей. Він гарно розподіляється, не конфліктує з тоном. Застигає не миттєво, що дає змогу його м'яко розтушувати. Однак, він підсушує та виділяє текстуру шкіри, складочки та зморшки, якщо наносити під очі.
  • Фініш: щільний, наглухо матовий, сухий.
  • Ступінь покриття -дуже висока, консилер перекриває недоліки вже з першого шару нанесення і не потребує нашарування. Він маскує все, від почервоніння та синяків до вітіліго).
  • Стійкість - висока, тримається намертво, протягом 10 годин.

Для наочності, на фото консилер нанесений соло, під очі. Однак у житті я використовую його тільки точково, на висипання та інші недоліки шкіри. У моєму випадку він дуже сильно вибілює шкіру навколо очей, даючи якийсь зворотній ефект.

ВИСНОВОК: мені дуже сподобалися маскувальні можливості цього консилера. З сухістю можна боротися за допомогою гарного зволоження, а от відтінок дійсно занадто світлий(. Можливо, повторила б консилер, але у темнішому відтінку. Моя оцінка: 8/10

  • Пакування - туба з міцного пластику. Ковпачок відкручується, тубу закриває міцно, не прокручується. Під ковпачком є ​​обмежувач, який працює непогано, але не ідеально, туш все одно набирається із надлишком.
  • Щіточка - міцно закріплена до рукояті, нерухома. Щіточка не силіконова, має коротенький, в міру жорсткий, еластичний ворс, який розташувався по спіралі. Щіточка пряма і доволі довга, "працює" м'яко, не дряпає повіку.
  • Об'єм: 7 мл, витрата економічна.
  • Колір - класичний чорний, в міру насичений, але не вугільний.
  • Консистенція - кремова, середньої густини. Вона досить пластична та рухлива, зовсім не тече. На дотик м'яка, без жирності та олійності, не обтяжує.
  • Пахне фарбою, як і більшість тушей для вій.

Мої вії - жорсткі, кінчики ростуть вниз.

  • У нанесенні виникли проблеми, бо для мене щіточка виявилася зовсім незручною, через довжину та ворс. Згодом, я її трохи опанувала, але все одно, якщо ви звикли до силіконових щіточок, то ця вам точно не сподобається. В іншому - нормальна туш, непогано профарбовує вії, підкручує та подовжує. Трохи додала об'єму та зробила погляд виразнішим. Якщо наносити в 2-3 шари, то може створювати ефект павукових лапок та грудочки. Мої війки, що ростуть вниз, вона підняти не змогла.
  • Фініш: натуральний, не надто насичений.
  • Стійкість: 6-7 годин, не обсипається та не розмазується. Не робить вії дубовими, комфортно відчувається. Видаляється будь-яким засобом для зняття макіяжу, без ефекту панди.

ВИСНОВОК: нормальна туш, без якихось спецефектів. Мені сподобався натуральний ефект та стійкість, але щіточка зовсім не моя, тому оцінка 6/10.

В цілому, косметика Rimmel викликала в мене доволі приємні враження, вже уважніше придивляюся до їх асортименту)

На цьому все, дякую за увагу💕