Lytvynenko

Кавунева насолода для вашого тіла!

Кавунева насолода для вашого тіла!
Кавунева насолода для вашого тіла!

Про попередню пінку від MERMADE писала тут - https://club.makeup.com.ua/post/37693/

Вона була з ароматом Champagne 🥂, який був приємним, та все ж моє серденько забрав цей соковитий 🍉кавунчик, що шикарно вписується в це літо своїм апетитним ароматом 🤤

Кавунева насолода для вашого тіла!

Пакування: округла пластикова пляшка, обʼємом 150 мл та зручним дозатором, яким легко регулювати кількість нанесення піни. Дизайн пляшки яскравий, підіймає настрій.

Головною перевагою такої пляшки є легкість утворення піни, без допоміжних компонентів.

Так як балони (металеві) містять пропелент, це зазвичай газ або суміш газів, яка створює тиск всередині балону. Коли ви натискаєте на кнопку, тиск пропелента виганяє піну через сопло балону.

А так як деякі пропеленти можуть бути шкідливі, то варіант пляшки та дозатору як в пінках Mermade чудовий.

Аромат: нереальний! Я смачнішого засобу для тіла на це літо уявити не можу! Це стиглий, ароматний, солодкий кавун, який має яскравий та виразний аромат 🤤 В мене біжить слина, коли я використовую цю пінку 😻 Пофантазуємо, що це херсонські кавунчики так огортають своїм спокусливим ароматом 🍉 На тілі не залишається довго, та на літо і не треба.

Консистенція: при натисканні виходить піна у світло-світло-зеленому кольорі, що є дуже повітряною та відмінно розподіляється по шкірі. Піна не надто стійка, але це і не потрібно. Нанести на тіло і потім змити без надмірних зусиль - те, що треба 👌🏻 До речі, цим літом мене спасають саме пінки, коли шкіра буває пересушена на подразнена і зайве тертя викликає дискомфорт. Варіант піни, коли засіб уже готовий до використання і можна наносити одразу на тіло - ідеально 🤩

Відчуття на шкірі: подразнень, негативних реакцій чи пересушеної шкіри пінка не викликала. Навпаки, шкіра досить мʼяка і гладенька після неї, а одразу бігти і зволожувати не хочеться.

Хочу виділити корисні компоненти:

  • Aloe Barbadensis Leaf Juice: сік алое вера заспокоює та зволожує шкіру, має протизапальні властивості.
  • Panthenol: вітамін B5, зволожує та заспокоює шкіру, сприяє її регенерації.
  • Hydroxyethyl Urea: зволожувач, який допомагає утримувати вологу в шкірі.

Ті складники, на які варто звернути увагу, якщо ви схильні до подразнень та алергій:

  • Sodium Laureth Sulfate (SLES): пінний агент, який може подразнювати шкіру та слизові оболонки, особливо у великих концентраціях.
  • Cocamidopropyl Betaine: хоча він м'якший за SLES, все ж може викликати подразнення, особливо при тривалому використанні.
  • Alcohol: може висушувати шкіру, особливо у високих концентраціях. А тут він у середині списку.
  • Phenoxyethanol: консервант, який може викликати алергічні реакції та подразнення шкіри.
  • Disodium EDTA: хелатуючий агент, який може викликати подразнення шкіри.
  • Parfum (Fragrance): може містити алергени, що викликають подразнення або алергічні реакції.
  • Hexyl Cinnamal, Linalool: ароматичні компоненти, які теж можуть бути алергенами.
  • CI 19140, CI 42090: синтетичні барвники, які можуть бути алергенними та викликати подразнення.

І знову ж таки, сумніваюся, що для використання від 6 років (як вказано на пляшці) ці пінки будуть вдалим варіантом.

Для дітей продукт з таким складом може бути занадто агресивним.

Аромат бомбезний, просто неймовірно смачний та, мабуть, мій улюблений поки з усіх різноманітних пінок та гелів, що я мала.

Формат пінки дуже зручний! От використовувати дійсно в задоволення!

Склад спірний. Тут є корисні зволожуючі та заспокійливі компоненти, такі як алое вера та пантенол.

Однак вона також містить ряд потенційно агресивних та алергенних інгредієнтів, таких як SLES, Phenoxyethanol та синтетичні барвники.

Мене склад не лякає, я до подразнень не схильна, проте діткам би не використовувала.

Підсумовуючи, раджу, адже вона нереально смачна за запахом, лагідна до тіла та комфортна у використанні 🥰