Belchynska

Набір для спокусливих вуст від MAREVE

Набір для спокусливих вуст від MAREVE

Вітаю поціновувачі косметики 💚

Я обожнюю різні бальзами для губ. В кожній моїй сумці, рюкзаку ба навіть на столику біля кроваті в мене лежить бальзам для губ.

Тому такий набор одразу привернув мою увагу.

Що ми маємо у наборі?

1. Перший етап догляду - скраб для губ. Цукровий, має дрібну фракцію, приємний на дотик.

2. Другий етап - маска для губ. Приємна текстура, на вустах відчувається але це ж маска.

3. Третій етап - бальзам. Досить звичайний, базовий. Я люблю саме в стіках, але для мене трохи затвердий.

Аромат продуктів окрема історія. Він не хімозний, а тонкий і приємний, дещо спокусливий. Перше, що спадає на думку - суниці 🍓 Тендітні ягодки з таким же ніжним ароматом. Кольори продуктів також мають приємний ніжно рожевий колір, чимось схожий на цукрову вату.

Після одного разу використання важко робити висновки, можливо хотілось більшого зволоження від маски. Приємним бонусом скрабу є дрібна фракція, яка делікатно працює з губами, а не шкрябає їх, як деякі скраби у вигляді помади. Бальзам є бальзам. А от аромат для мене ідеальний, я не фанатка парфюмів, але приємні запахи завжди плюс.

За свою вартість набор є чудовим і доступним, а ще може слугувати маленьким компліментом для подружки або сестри

Набір для спокусливих вуст від MAREVE
Набір для спокусливих вуст від MAREVE
Набір для спокусливих вуст від MAREVE
Набір для спокусливих вуст від MAREVE
Набір для спокусливих вуст від MAREVE
Belchynska
0
0