MAXIMOVA🌷

Набір, який дарує емоції

Набір, який дарує емоції

Отримувати подарунки завжди приємно☺️ А коли це красиво, естетично і довершено - це створює настрій та дарує феєрію найщиріших позитивних емоцій!🎉 І це не просто слова, я висловила власні враження. Отримавши цей бокс я розпливалась в посмішці і провела весь день в прекрасном у піднесеному настрої!🥰

Ну справді, неможливо залишатись рівнодушною до цієї краси. Подивіться на яскравий дизайн коробочки💖 Нас попереджають та інтригують написи «beauty secrets inside». І всі ці секрети надійно сховано під рожевим бантиком

Набір, який дарує емоції
Набір, який дарує емоції
Набір, який дарує емоції
Набір, який дарує емоції
Набір, який дарує емоції
Набір, який дарує емоції
Набір, який дарує емоції

Під час зйомки в кадр прийшов кіт, він сидів поруч надійно оберігаючи мій скаб. Читаю в його очах питання: чому бренд називається не «мур»мейд?😁 Він готовий стати вусатим обличчям «мурррр»мейду😂

З брендом Mermade дуже легко втілювати в життя такі магічні моменти😊 За нас все продумано та втілено в життя, залишилось тільки обрати бажаний вміст. Саме в такій коробочці виробник пропонує наступні комплектації:

  • мій варіант, це набір засобів по догляду за шкірою обличчя (тонік, гель для вмивання, ензимна маска, крем, патчі);
  • набір для догляду за тілом: пінка для душу, пудра для ванни, слайм гель для душу, бальзам для губ;
  • парфумовані набори: гель для душу, крем для рук, парфумована вода, твердий шиммер-парфум;
  • комбіновані набори: пінка для душу, цукровий скраб, парфумований гель для душу, бальзам для губ, крем для рук
  • набір для догляду за волоссям та шкірою голови: шампунь, кондиціонер, скраб-пілінг, спрей-термозахист;
  • сяючий набір з глітером, пінкою, пудрою для ванни, бальзамом для губ, антисептиком та кремом для рук.

Також в асортименті представлені набори у вигляді трикутничків та в милих брендових коробках з хмаринками☁️ Ну ви зрозуміли, є великий асортимент з різними цінами. Кожен зможе підібрати власний підходящий варіант. Mermade спростив задачу з вибором подарунків🌷

Зробимо це разом у відео. Відкривати боксик дуже легко! Адже потягнувши за стрічку бантик розплутується і всі бортики коробки відкриваються, як квітка.

Як зазначала раніше, мій бокс має наповнення доглядовою косметикою для обличчя. Всі засоби в тюбиках мали захисні мембрани під кришками, спрей мав повітряну пробку, а баночка з патчами упакована в окрему коробочку, має мембрану та лопатку.

Все упаковано надійно, нічого не потекло.

Наразі я вже тестую ці засоби і про кожен зроблю окремий допис😊