krislemly

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Привіт, дівчатка! В цьому дописі хочу поділитись враженнями від тестування нового для мене бренду Rimmel.

Тюбик з кремом виконаний із мʼякого пластику.

Дозатор у вигляді невеликого, пластикового носика. Засіб зручно подається у необхідній кількості.

Консистенція легка та рідка, легко розподіляється на шкірі.

У мене в відтінку 010 - Rose Ivory, підходить мені ідеально, тон у тон шкірі. Світлий нейтральний беж, підійде світлошкірим дівчаткам, не йде ні в жовтий, ні в рожевий. Ідеальна золота середина.

При нанесенні на шкіру підлаштовується під неї. Покриття виглядає надзвичайно природно.

Наношу тон пензлем або вологим спонжем, він відмінно підлаштовується під тон шкіри.

Тональний гарно виглядає, не провалюється в пори, не виділяє зморшки, не підкреслює лущення та зморшки сильніше.

Тональний абсолютно непримхливий. Він без проблем наноситься та розподіляється по шкірі, не конфліктує із засобами мого догляду або іншою декоративною косметикою.

По стійкості він непоганий, протягом дня виглядає гарно, але під вечір трішки провалюється в пори.

Консилер випускається у досить великому пластиковому флакончику з лаконічним дизайном.

Аплікатор досить великий, мʼякий та зручний. Він набирає на себе оптимальну кількість продукту, обмежувач працює добре, при вийманні не плюється.

Відтінок 025 - Rose Ivory виявився дуже світлим, він ідеально підійдем білосніжкам.

Консилер щільний, ближче до мусової консистенції, але по шкірі розподіляється рівномірно, без скочування та прогавин.

У зморшки не скочується і не сушить тонку шкіру навколо очей. Відтінок добре підійшов для нанесення на зону навколо очей, де шкіра світліша, ніж на інших частинах обличчя.

Він не конфліктує з тональними основами, не пливе на комбінованій шкірі. Згодом стає менш інтенсивним, але не злазить плямами і не зникає зі шкіри зовсім.

Туш у стандартному флаконі із пластику, середня за розміром, у будь-якій косметичці не займе багато місця.

Щіточка акуратна, класичної форми, з пружними щетинками, які добре прочісують вії. А найголовніше, вона не велика за розміром, тому дуже комфортна.

Вії стають довшими і об'ємнішими, при цьому відсутній ефект склеювання та утворення грудочок. Ця туш не обсипається під очима при нанесенні, завдяки чому вії виглядають природно та акуратно.

Протягом дня туш носиться без проблем. Вона не осипається, не відбивається на повіки. Під дощ потрапляти правда не доводилося, але у звичайних щоденних умовах все добре.

Видаляється туш теж дуже зручно: і міццелярною водою, і гідрофільною олією, і просто гелем для вмивання.

Дякую улюбленому клубу за можливість тестувати щось новеньке.