O_Skomska

Barbers Original Premium Shampoo

Barbers Original Premium Shampoo

В таку пекельну спеку стає все актуальніше більше часу проводити в душі , та частіше мити волосся.

В мене багато різних засобів по догляду, тому я вирішила подумати про чоловіка , та замість засобу 5в1 придбати окремо саме шампунь для щоденного використання від Barbers .

▪️Дизайн красивий , мінімалістичний.

▪️Бутилочка виготовлена з якісного пластику темного кольору. Дуже зручний дозатор, який видає потрібну кількість засобу . Не підтікає. Легко закручується , за потреби його можна брати в дорогу .

▪️Представлений в обємі : 400ml, 1000ml

▪️Вартість : 230-520 грн

Barbers Original Premium Shampoo

▪️Текстра гелева, прозора, середньої густини.

▪️Аромат досить приємний , легкий та делікатний . Не має відчутної саме чоловічої віддушки- це просто запах свіжості , та чистоти і це плюс , адже він не буде конфліктувати з парфумами і т.д, як інколи буває з чоловічими засобами .

А ще це значить , що його можу використовувати і я ) в мене є такий грішок - користуватись чоловічими засобами , але через інтенсивні віддушки я розуміла - що не можу це робити на постійній основі 😂 а тут ну просто ідеальний аромат - мене ніхто не піймає на гарячому 🤪

▪Ми зазвичай промиваємо волосся 2 рази.

Використовуючи 1 раз спочатку може здатись , що засіб дає середнє піноутворення , але коли ви нанесете вдруге - то зрозумієте , що це зовсім не так і піни буде більше , ніж достатньо.

▪️Шампунь збагачений протеїнами пшениці, екстрактом шавлії та лемонграсу і провітаміном В5. Такі компоненти нормалізують роботу сальних залоз, нейтралізують дію шкідливих мікроорганізмів, відновлюють пошкодження та зміцнюють.

Чоловік має м'яке , тонке волосся.

Часто користується пастами для фіксації волосся.

Шампунь чудово промиває , та очищує волосся і шкіру голови.

Добре вимиває стайлінгові засоби.

Волосся гарно очищене , не пересушане, мяке та розсипчасте.

Гарно піддається фіксації іншими засобами.

Чудовий варіант для користування кожного дня.

За цей період часу я дуже полюбила даний шампунь. Через цю спеку - мила голову кожного дня. І я вражена ✨

Моє волосся ідеально очищене. Виблискує, воно пряме , розсипчасте і не плутається( показую результат на відео , на фоні ворони напевно також в захваті 😂)

Взагалі не потребує додаткових доглядових засобів , чи вирівнювання.

Це саме такий результат , який я завжди хотіла , використовуючи лише один засіб.

Я дуже задоволена , впевнена , що вдвох швидко закінчимо дану баночку і я обов'язково знову повторю🤎.

Якби мені сказали обрати для покупки , чи взяти із собою лише один продукт - це був би саме Barbers Original Premium Shampoo.

Щиро рекомендую для всієї родини💕