Дарина🦉

Шампунь для чоловіків для щоденного використання

Шампунь для чоловіків для щоденного використання
Шампунь для чоловіків для щоденного використання

Всім привіт!

Сьогодні поговоримо про чоловічий шампунь від бренду Ваrbers .

Як він у мене опинився?! Скільки років знаю свого чоловіка, він завжди користується одним шампунем Head & Shoulders . Але останній час, коли його шампунь закінчується і він бере щось інше, вже через декілька годин з'являється свербіж, та лупа (аж пластівці). Як тільки повертаємо його шампунь, все проходе миттєво. І так вже довгий час, ну я вважаю ,що це вже не дуже нормально! Така звичка та залежність, це вже хвороба!

І тут на очі попався цей бренд, та багато гарних відгуків щодо нього.

Ціна середня, але по знижці, виходе не дороже його шампуня. Мого чоловіка, заставити спробувати щось нове, ну то не реально. У нього три-чотири бренда на все життя. Ну і як?! – Залишаеш один шампунь, і проблема вирішина.

Властивості шампуню для чоловіків Original (що обіцяє виробник):

  • м'яке і делікатне очищення;
  • покращує ріст волосся;
  • відновлює обмін речовин шкіри голови;
  • утворює захисний шар;
  • живить волосся та надає блиску;
  • підходить для щоденного використання.

Пакування:

Темно коричневий пластиковий флакон в сучасному дизайні. Зручний дозатор гарно працює. На звороті є вся необхідна інформація для користувача. Об'єм 400 мл.

Аромат та консистенція:

Аромат – свіжого парфума, з легким запахом цитруса. Приємний легкий аромат, залишається на волоссі на деякий час.

Консистенція:

Доволі густа рідина, прозоро-жовтого кольору. Без проблем розподіляється по волоссю, та легко змивається. Гарне піноутворення.

Склад (інформація з сайту):

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Olivoyl Glutamate, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide DEA, Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Gluten, Polyquaternium-44, Polyquaternium-7, Piroctone Olamine, Amodimethicone, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Panthenol, Caffeine, Cymbopogon Citratus (Lemongrass) Essential Oil, PEG-150 Polyglyceryl-2 Tristearate, Laureth-3, Dipropylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Parfum.

Головні компоненти:

Провитамин В5, Екстракт ламінарії, Екстракт шавлії, Кофеїн, Ефірна олія лемонграсса.

Еліксир лемонграсу підвищує тонус та сприяє збалансованій роботі сальних залоз, покращує обмін речовин шкіри голови, та створює приємний аромат, що освіжає цілий день.

Вітамін В5 надає заспокійливу та протизапальну дію.

Еліксир ламінарії дарує міцність кореням, відновлює структуру волосся з середини, зволожує і надає захисну функцію. Завдяки шавлії волосся зволожене та блискуче, прискорюється його ріст.

Використавши вже пів флакона, можу назвати переваги цього шампуня:

  • Ніяких негативних реакція не було після першого використання
  • Він ідеально підійшов, та замінив «улюблений» шампунь
  • Гарно очіщує, дуже мякий засіб
  • Після першого застосування та весь час після, ніякої лупи та свербіжа не було
  • Скоротив миття на один день (це плюс, бо має жирний тип шкіри голови)
  • На якість волосся зовні, поки ніяк не вплинуло
  • Економічний в використанні

Тож поки, ми залишилися задоволені шампунем, особливо я , тепер не треба бігти за шампунем, щоб зняти свербіж та припинити цей сніг з голови!

І питання до дівчат, як часто треба міняти шампуні, як чоловікам так і жінкам?!

Всім дякую за увагу 🦉

Шампунь для чоловіків для щоденного використання
Шампунь для чоловіків для щоденного використання