Alina🍒

Кавовий настрій від Lipss

Кавовий настрій від Lipss

Всім привіт💋

Багато з вас уже оцінили новинку на ринку засобів для губ - ліппери від бренду Lipss, тому читаючи дописи я просто не могла пройти повз блисків, які порівнюють з Rhode)

Запрошую і вас до моїх вражень✨

Блиск приїхав до мене у брендованій картонній глянцевій коробочці у світло-бежевих тонах, всередині туба з м'якого пластику✨

Блиск виявився дуже мініатюрним, тож знайде своє місце навіть у невеличкій кишені)

Об'єм: 8ml.

  • консистенція класичного блиску, але більш густа, вона нагадала мені солону карамель
  • аромат ледь помітний та легкий, не приторний з нотками кави з молоком

Я обожнюю каву, тож мій блиск у відтінку Latte☕

Колір паленого цукру, бурштину чи солоної карамелі, яку їси прямо з банки, закохав у себе одразу✨

Ніжна та невагома текстура тане на вустах та ніби глазурує їх, залишаючи по собі ефект рідкого скла💋

Завдяки комплексу пептидів губи видимо збільшуються та виглядають пухкішими і це просто знахідка для дівчат, яким не підходять плампери ( сам ліппер не є плампером ) зі спецефектами, тож раджу звернути увагу.

Відтінок на губах ледь помітний, такий легкий ірисковий колір, який чудово доповнить олівчик для губ✨

Це було коханням з першого погляду, таке відчуття, що я знайшла ідеальний для себе блиск, який поєднує в собі глазуровані вуста, нереальне зволоження та насичення💋

Для мене це маст-хев і я маю на меті обзавестись всією колекцією ліпперів, бо це щось на дууже сексуальному та смачному🔥

Хоча б один ліппер, але він просто зобов'язаний бути у вашій сумочці🖤

Дякую кожній за увагу💋