DARIIAKOVACH

Ln Pro Lip Liner 102

Ln Pro Lip Liner 102

Привіт, красунечки🕊️

Сьогодні зроблю невеликий огляд на олівчик від ln pro. Це мій перший олівчик від цього бренду, отримати його було дуже приємно але на жаль, колір зовсім не мій. На щастя, моя мама тепла і їй такий колір в самий раз. То ж, тепер у неї є +1 гарний олівчик

Склад:

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Ceresine, Trimethysiloxysilicate, Bht, Propylparaben, Ci77891, Ci77491, Ci77492, Ci77499, Ci15850, Mica, Ci19140.

Особливості:

  • Еластичний стержень легко точиться
  • Гелева формула
  • Легко наноситься і гарна стійкість
  • Можна використовувати як повноцінну помаду
  • Насичений колір в один шар

Власне, звичайний гелевий олівчик, який легко точити. Наноситься просто як по маслу, дуже легко одним легким натиском. Мені важкувато працювати гелевими олівчиками, але набагато швидше і стійкіше результат

На жаль, такі олівчики підкреслюють сухість губ. А також мені не вдалось рівномірно нанести, та це справа більше практики аніж самого олівчика

У мене 102 тон, що підійде теплим дівчаткам, палким брюнеткам. На мені в цілому не погано, якщо є фул мейк. Але якщо суто на кожен день, я гублюсь за ним.

Олівчик дуже гарний за таку приємну ціну, я люблю Ln Pro, навіть більше за Lamel, хоча виробництво у них на одному заводі (ну, мама у них точно одна).

Тому щиро рекомендую спробувати і підібрати свій відтінок самостійно.

Ви маєте такий олівчик? У якому відтінку і як він вам?

Обіймаю🤍