Zhukovka

Туш нового покоління та французької якості ♡

Туш нового покоління та французької якості ♡
Туш нового покоління та французької якості ♡
Туш нового покоління та французької якості ♡
Туш нового покоління та французької якості ♡

Здається, у сучасному б'юті просторі все ж таки важко знайти туш, яка відповідає всім вимогам і критеріям, але сьогодні хочу поділитися з вами однією , яка точно має право стати улюбленою ! Знайомтесь, професійна туш французької якості від Pierre Rene 🖤

Туш має стильний чорний дизайн з золотими вставками , виглядає вона елегантно і зберігає у собі 15мл засобу.

Щіточка конусної форми , силіконова з густими щетинками , завдяки чому вона профарбовує кожну війку від самих коренів і до кінчиків , тим самим роблячи вії більш об'ємними .

Консистенція кремова , вона м'яко огортає вії , не обтяжуючи їх. Не дивлячись на м'яку формулу , туш надійно тримається навіть у таку спеку протягом цілого дня . Вона те осипається і не тече !

Колір насичений чорний , він забезпечує глибокий погляд і виразність очей 🐆

Я мала можливість випробувати багато різних тушей, але Iconic Lashes Mascara справді вразила мене своїми якостями. Ніякі інші продукти не дарували такої глибини кольору та об’єму моїм віям, враховуючи те, що вони дуже коротенькі і опущені! Зручна щіточка робить нанесення легким та швидким, а кремова консистенція забезпечує комфортне носіння протягом всього дня. Після використання цієї туші я відчуваю себе більш жіночною і чарівною, бо погляд просто вау 💃🏻
Закінчуючи, хочу сказати, що туш Pierre Rene Iconic Lashes може стати ідеальним доповненням до вашого набору косметики. Спробуйте її одного разу, і впевнена , що вона стане вашою улюбленицею 😉