Олена Романюк

Мій мінімум must-have засобів, які забезпечують ефективний догляд у неймовірну спеку

Мій мінімум must-have засобів, які забезпечують ефективний догляд у неймовірну спеку

Як забезпечити ефективний догляд для шкіри, зважаючи на спекотну погоду? Коли хочеться зберегти чисту шкіру, в той же час, не довести до зневодненого стану, зволожити без ефекту плівки на обличчі?

Очищення, зволоження та захист - мінімум, який я визначила для себе в останні тижні нестерпної спеки.

Далі я розповім про засоби, які задовольняють мої потреби на цю мить.

  • Зволожувальна крем-пінка для вмивання CeraVe (мініатюра, 50 мл) для нормальної та сухої шкіри - черговий засіб від CeraVe, який мені сподобався ❤️ Але по консистенції, це не крем, це рідкуватий лосьйон, який дає делікатну пінку, якісне очищення й абсолютно нейтральний аромат. Шкіра м'яка, не пересушена, без відчуття стягнутості після вмивання. Дякую Томі, бо це був подарунок від неї 😘 Мені такий варіант подобається більше за гель CeraVe, бо моя шкіра саме нормальна
  • Очищувальний бальзам Heimish All Clean Balm (мініатюра, 5 мл) - улюблений засіб для додаткового очищення шкіри після використання сонцезахисного крему. Декоративною косметикою я не користуюся, тож, витрати економні
  • Активний коригуючий тонік Bielenda (флакон, 200 мл) - не можу сказати, що це мій must have назавжди, але, для спекотної погоди, це те, що потрібно. Наношу не на все обличчя, лише Т-зона або вилиці, де багато пігментації, маленьку кількість за допомогою ватного диску. Писала на нього відгук, в цілому, сподобався, за винятком аромату, прочитати можна за посиланням нижче

https://club.makeup.com.ua/post/45376/

  • Крем-есенція для обличчя Mary&May (мініатюра, 30 мл) - я готова співати пісні цьому диво-засобу 💜 Це засіб, який замінює тонер, сироватку та крем. Склад ідеальний, без аромату, рідка текстура (схожа на емульсію), легке нанесення, економна витрата і в результаті неймовірне зволоження та відновлення. Наношу зранку та увечері. У спеку кращого варіанту бути не може. Відгук за посиланням нижче https://club.makeup.com.ua/post/41166/
  • Сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty of Joseon (мініатюра, 10мл) - без слів, найкращий 💜 Ідеальний для моєї нормальної шкіри. У спеку добре тримає захист від сонця, я бачу, що обличчя не засмагає під ним.