Sashaxoxo

Порожні баночки та їх заміна

Порожні баночки та їх заміна

• тонік для обличчя❤️‍🔥

було: Лосьйон для звуження пор з мікро-відлущувальним ефектом La Roche-Posay Effaclar Astringent Lotion 1000/10, чудовий тонік, справляється зі своєю задачею

стало: Так само

Порожні баночки та їх заміна

• маска для обличчя❤️‍🔥

було: Ензимна маска для очищення шкіри обличчя Mermade . 10/10 буду повторювати

стало: Засіб 3-в-1 для очищення проблемної шкіри обличчя: гель для вмивання + скраб + маска Vichy Normaderm 3-in-1 Scrub + Cleanser + Mask

•міцелярна вода❤️‍🔥

було: Зволожувальна міцелярна вода для усіх типів шкіри обличчя CeraVe Micellar Cleansing Water 9/10 хороша міцелярка можливо повторю

стало: Bioderma Sensibio H2O Micellaire Solution

• скраб для тіла❤️‍🔥

було: Цукровий скраб для тіла MERMADE Champagne 250 г. 10/10 обовʼязково повторю, аромат пушка🤤

стало: Скраб для тіла Victoria's Secret Pink Coco Chill Cannanbis Sativa Seed

• дезодорант❤️‍🔥

було: Антиперспірант кульковий "Чорне та біле. Невидимий" NIVEA Black & White Invisible Pure. 10/10 хороший продук, проте не повторюватиму, бо для мене кульковий формат не зручний

стало: Твердий дезодорант Old Spice Tiger Claw

• скраб для шкіри голови❤️‍🔥

було: Скраб-пілінг для шкіри голови Mermade Oops... I Scrub It Again Exfoliating & Purifying Scalp Scrub. 10/10 буду повторювати хоча б заради кокосового аромату (але це не єдиний плюс😉)

стало: Скраб для шкіри голови, з ментоловою олією та кератином Mr.Scrubber Menthol Oil Hair Scrub

• маска для волосся❤️‍🔥

було: Маска для волосся NATUREZA SOS. 1000/10 точно повторю, вона буквально рятує волосся, чудова маска😻

стало: Aмiнoкислoтнa маска Envie Luxury Sos Mask для миттєвого відновлення волосся

Дякую за увагу

Xoxo💋