Vikulyk

Шампунь-гель для найдорожчої

Шампунь-гель для найдорожчої

Насправді доволі зручна штука, яка може слугувати, як: шампунь, гель для купання чи пінка для ванни.

Аромат тут дуже класний, такий приємний полуничний. Пінка від шампуню-дуже пишна, все, як ми любимо.

Моя мала, то палець в рот не клади, вона любить багато піни І щоб гарно пахло. Вона частенько озвучує, коли їй щось не подобається, тому аби чим користуватись не збирається.)

Шампунь-гель для найдорожчої

Дозатор тут зручний, на кнопці, він легко натискається і дає невелику кількість засобу, що чудово в плані економії.

Сам шампунь прозорий і густий. Добре, що без барвників.

Склад тут гарний, відсутні жорсткі очищувачі, натомість він збагачений різними екстрактами, також тут присутні: пребіотик, алантоїн і пантенол.

Очищує він гарно, без якихось неприємних нюансів, нам добре підійшов. Також я помітила, що в дитини досить довго чиста шкіра голови, насправді в неї швидко брудниться волосся, але з цим шампунем дуже довго волоссячко розсипчасте і чистеньке. Це мене приємно вразило, бо раніше так не було.)

Висновок. Я залишилась задоволеною від дитячого шампуню Moday, адже він круто очищує і довго зберігає свіжість волосся, а також дарує приємні враження у вигляді аромату і милої пінки.