Vik_Sem

Мої улюбленці олівчики Catrice

Мої улюбленці олівчики Catrice

CATRICE KOHL KAJAL WATERPROOF КАЯЛОВИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ОЧЕЙ

Особливості:

✨️ безпечна формула олівеціа Kohl Kajal підходить для макіяжу внутрішнього віку.

✨️ висока пігментація.

✨️ м'який грифель делікатно промальовує як слизову оболонку очей так і повіки.

✨️ забезпечують лінії насиченого кольору.

✨️ олівці мають стійкі властивості, забезпечуючи стійкий макіяж протягом дня.

✨️ не ушкоджують і не дратує ніжну та навіть чутливу шкіру очей, що особливо важливо користувачам контактних лінз.

Кольори:

Я користуючись в повсякденному мейкапі кольорами:

💥030 Homey gray

💥050 Beat anthracite

💥080 Dive Love Olive

030 Homey gray

Ніжний повсякденний сірий колір в поєднанні з легким перламутром. Добре віддає колір від майже прозорого до насиченого святкового.

На верхніх повіках тримається з ранку до самого вечора, добре витримає спеку🥵 Легко змивається без зайвого тертя.

Оцінка 100/10 в саме серденько🥰

Мої улюбленці олівчики Catrice

В порівнянні з першим олівцем в дописі, сама назва кольору, нам наче підсказує, що цей колір класичний антрацитовий, сірий з глибиною, чіткістю та навіть педантичністю, без зайвого блиску, перламутром та шуму.

Для мене цей олівець для чітких стрілок, коли хочется класики, але з родзинкою. Коли втомилася від чорних графічних стрілок і хочется пом'якшити свій образ.

Олівець тримається до самого вечора, витримує спеку досить легко, легше ніж я😅Добре віддає колір як на повіках так і на слизовій оболонці очей.

Оцінка 10/10

Дівчата, на десерт як 🍒 на торті, залишила мого улюбленця. Цей колір був найперший в моїй колекції, і полюбила я його великою любов'ю🥰

Назва цього відтінку не потребує пояснення. Це та сама оливка, чарівна, дозріла, на якій видно блиск від сонечка🫒. Цей колір кохання з першого погляду. Я готова співати цьому кольору всі пісні про любов😄

Колір оливковий, з золотавим шовковим блиском, добре тушується, лягає однорідно. Добре тримається у спеку, не потребує домальовування.

Оцінка: 100/100

Рекомендую спробувати хоча б один з олівців. Дуже доступна ціна, кольори для буд якої події.

Дівчата, поділіться чи маєте ви такі олівці або аналогічні?