banmana

Кавунова вечірка від Mermade: мої літні знахідки!

Кавунова вечірка від Mermade: мої літні знахідки!

Бальзам для губ What A Melon:

Цей бальзам - це просто must-have для літа! Він має соковитий кавуновий аромат, який піднімає настрій та дарує відчуття свіжості.

Але окрім чудового аромату, бальзам також має чудові зволожуючі властивості. Він містить натуральні олії оливи та абрикосових кісточок, які роблять губи гладенькими, пружними та дарують їм гарний блиск.

Мені подобається, що бальзам не лишає липкого шару, а його скошений аплікатор робить нанесення точним та зручним. Я використовую його щодня, і мої губи завжди виглядають чудово.

Гель для душу:

Гель для душу з кавуновим ароматом від Mermade - це ще один must-have для літнього душу. Він має густу піну, яка чудово очищає шкіру, не сушить її та дарує їй відчуття свіжості та бадьорості.

Аромат гелю просто неймовірний! Він наповнює всю ванну кімнату соковитим кавуновим запахом, який ніби переносить мене на пляж.

Я використовую цей гель для душу щодня, і він мені дуже подобається. Моя шкіра після нього стає м'якою, гладкою та приємно пахне.

Загалом, я дуже рекомендую кавунові бокси від Mermade! Це чудовий подарунок для себе або для своїх друзів.