Yana Osyka

Rose INC Softlight Clean Dewy Hydrating Concealer LX020

Rose INC Softlight Clean Dewy Hydrating Concealer LX020
Rose INC Softlight Clean Dewy Hydrating Concealer LX020
Rose INC Softlight Clean Dewy Hydrating Concealer LX020

Пакування в стилі бренду - плавні овальні лінії, ніжні нюдові кольори. Все таке елегантне та акуратне. Мені подобається, особливо цікаве рішення з кришкою - вона не кругла, як у більшості брендів. Зоригінальничали виробники.

А далі буде біда - колір. Це другий по світлості відтінок у лінійці. Мій чоловік злякався зразу, сказав що в житті не бачив таких персикових людей. Я з ним абсолютно погоджуюсь. Це дуже дивний колір з конкретним помаранчевим підтоном. На свотчах в інтернеті це не виглядало так жахливо. Що ж, мені було страшно, але треба спробувати…

Зараз в мене засмагла шкіра і всі консилери для мене світлі. То ж можливо Rose INC і підійшов би, але ні. Його колір трохи темнуватий за мою шкіру. В житті наче не видно, але чоловік побачив різницю. Здається він скоро буде краще розбиратись в косметиці, ніж я…

Тому цей продукт наношу разом з консилером від Tower 28 (він дуже світлий). Якщо змішати, то виходить нормально. Але є нюанс - так я не зрозумію продукт від Rose INC. Отже, прийшлось походити кілька днів з трохи жовтуватою шкірою. Все заради макіяжного тестування.

Текстура густа, але нормально тягнеться по шкірі. Це середнє перекриття. При нашаруванні пігменту не стає більше, то ж сині кола нормально він не замальовує. Більше подобається у припудреному варіанти, бо консилер не самофіксується. До кінця дня чудово тримається, в зморшки западає трохи, але це нормально. Також бачу легку сухість під очима. Це мінус для моєї шкіри.

Загалом консилер максимально звичайний. Таке ото ні риба ні м’ясо. Я б точно не повторювала. Єдине чим він запам’ятається - дивним помаранчево-персиковим кольором. Такого приколу за все життя не мала. Ось і виходить що суперпопулярний бренд не такий то вже класний. Наступний пост буде знову про Rose INC, то ж очікуйте