Hrystja_

La Roche-Posay…

La Roche-Posay…

Я вже не один раз казала, неупереджено ставлюся до цього бренду. Тут ніби все ок...але потім розбираю склад. Ну, звичайно, бувало і гірше...але за таку ціну можна і краще.

Особливо, коли це стосується дитячого догляду.

Але чому я знов "пішла" до La Roche?

La Roche-Posay…

В дитини по закінчувались всі доглядові засоби 🙄, щоб замовляти Aveeno треба чекати довго. Надворі шалена спека, дитину висипає теж шалено. Mustela з цими висипаннями не справляється. Вона ідеальна для щоденного зволоження тіла, а коли щось сильніше- то не дуже допоможе.

Одним словом, дитину висипало сильно, тіло постійно свербіло, вона це все роздирала 🫣.

Такого висипу в неї ще не було ніколи...це справді виглядало жахливо.

Зіичайно, я першим ділом побігла до педіатра...бо не знала, що робити.

І нам сказали про La Roche. Тут в мене вже не було зайвих питань і роздумів...я зразу його купила.

Зразу в той самий день ситуація стала кращою.

Використовувала цей бальзам 3 рази/день. Почала в суботу, а в понеділок зранку від висипки не було жодного сліду. Я сама була в шоці.

Зараз вже тиждень пройшов, і висип не повертається. Я все рівно використовую цей бальзам після купання.

Шкіра реагує дуже класно, навіть краще, ніж на інші.

В складі вітамін е, кукурудзяний крохмаль, гліцерин, ніацинамід, олія ши. Звичайно, є силікони...але, якщо вони дійсно допомагають...то нехай собі будуть... дитина ж бальзам не їсть🤔. Формула дуже легка, не липка. Запаху не має. Оновлений eco-friendly тюбик, до речі, дійсно класний. Я оцінила.

Тому це, справді моя щира рекомендація...якщо засіб дієвий, то краще дитині допомогти зразу👌.