O_Skomska

Сяй, крихітко!

Сяй, крихітко!

Я обожнюю влітку засоби для тіла із блискітками ✨

Зараз хочеться носити плаття, легкі юбки , шортики , та топи .

Тому це ідеальна можливість доглядати за тілом і при цьому надавати неймовірне сяйво відкритим зонам за допомогою молочко для тіла с шимером Pearl від бренду Lunnitsa🌙

Я обрала даний засіб , бо від відрізняється від всіх інших, та прикрашає шкіру саме перловим блиском😍

▫️Флакон дуже милий, та компактний.

▫️Виконаний із якісного , прозорого пластику - відразу видно неймовірну текстуру та блиск молочка.

▫️Зручний отвір , через який можна легко отримати бажану кількість засобу

▫️Має об'єм : 100 мл.

Сяй, крих�ітко!
Сяй, крихітко!

Консистенція дуже легка, ніжна схожа на лосйон, чи емульсію, наповнена мільйонами мерехтливих блискіток ✨

Вона досить невагома , легко наноситься, розпроділяється, та швидко поглинається.

Не залишає, будь яких, неприємних відчуттів.

Аромат легкий, косметичний . Не нав'язливий , легко поєднується з іншими засобами - парфумами , спреями для тіла і т.д.

Для допитливих - про компоненти в складі :

▫️Гліцерин – він насичує епідерміс та закриває невидимою плівкою, щоб уповільнити випаровування. Завдяки цьому шкіра зволожена. Крім того, гліцерин добре підтягує шкірний покрив, розгладжує дрібні зморшки, сприяє загоєнню ушкоджень, посилює захисні функції, пом'якшує та освіжає. Забезпечує антисептичну дію.

▫️Сквалан – натуральний компонент, вироблений з нерафінованої оливкової олії. Його молекулярний склад дуже схожий на клітинну мембрану шкіри людини. Тому Squalane легко проникає вглиб шкірного покриву, оздоровлюючи його зсередини та покращуючи зовнішній вигляд. Як працює: чудово зволожує, знімає запалення, нормалізує роботу сальних залоз, надає м'якості, знезаражує, підтягує та омолоджує. Сквалан некомедогенний, підходить для догляду за будь-яким типом шкіри.

▫️Вітамін Е (токоферол) – безцінний інгредієнт у сфері косметології, який благотворно впливає на здоров'я та привабливість шкіри. Він є потужним антиоксидантом, добре захищає від дії вільних радикалів та уповільнює вікові зміни. Крім цього, вітамін E відмінно зволожує шкіру, відновлює пошкоджені структури, вирівнює тон, заспокоює запалення та подразнення.

▫️Ефірна олія рожевого дерева – багатофункціональна речовина, що отримується з дорогої породи екзотичного дерева. Ефір відмінно зволожує, живить цінними мікроелементами, розгладжує рельєф, підвищує еластичність та пружність, знімає запалення, покращує колір, пом'якшує, тонізує та ароматизує. Солодкуватий деревно-квітковий запах олії добре знімає втому, допомагає впоратися з депресією, заспокоює та розслабляє.

Відео з мерехтінням на тілі

Враження:

🌙засіб надає шкірі неймовірний перловий блиск;

🌙робить недосконалості шкіри менш помітні;

🌙чудово зволожує, розгладжує та помякшує шкіру. Вона стає дуже доглянута, приємна на дотик , та має розкішне сяйво .

🌙Завдяки мерехтінню образ стає ще більш чарівним , жіночним , романтичним .

Оточення не залишить вас без компліменту, адже це дуже красиво !

Я задоволена засобом на всі 1000 %.

Користуюсь із захватом і вам щиро рекомендую!✨