Ірина 🦋

Як пройшло моє знайомство з новим для мене українським брендом

Як пройшло моє знайомство з новим для мене українським брендом

Sovka Skincare це новий для мене український бренд 🇺🇦

Останнім часом я намагаюся пробувати товари 🛍️українських виробників, якщо бачу багато хороших відгуків. І справді я знайшла багато гідних засобів для себе, які із задоволенням повторюватиму. Але на жаль цей гель до них не відноситься 🤷🏻‍♀️

Спочатку мою увагу в makeupclub привернул допис про олію 🥥 для губ, саме своєю незвичайною упаковкою, про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/45879/ Я збиралася замовити його, а гель вже взяла на додаток, щоб спробувати кілька товарів від Sovka. Я хотіла взяти маленьку упаковку, але були знижки та різниця між 200 та 500 мл була в 4грн, дістався він мені за 124грн, за повну вартість він би викликав ще більше розчарування

Особливості Sovka Skincare Apple & Lime Shower Gel:

🍏забезпечує ароматерапевтичну дію, тонізуючи нервову систему;
🍏 не створює відчуття сухості після миття, не стягує шкіру;
🍏 утворює густу піну, завдяки чому економно витрачається;
🍏 вирізняється чудовими очищувальними властивостями;
🍏 надає шкірному покриву гладкості й шовковистості;

🍏 допомагає зняти втому, позбутися поганих думок;
🍏 аромат щойно спеченого лимонного пирога;
🍏 підходить для всіх типів шкіри.

Пакування, колір, консистенція: Прозора пластикова пляшечка об'ємом 500ml, є також менше на 200ml. Гель прозоро-зелений, дуже рідкий.

Аромат: Як обіцяє виробник яблуко-лайм. Але про те, що я отримала в результаті, читаємо нижче

Як пройшло моє знайомство з новим для мене українським брендом

Аромат- моє найбільше розчарування. Я не вірю в чудодійні властивості гелів для душу, аж надто мало часу вони знаходяться на шкірі, та й головне завдання гелю – очищення шкіри 🧽. Мені не зустрічалися ще гелі 🧴, які б із цим завданням не справлялися, так само у мене шкіра нормального типу без будь-яких проблем, і в принципі будь-які гелі у мене не викликають якогось дискомфорту на тілі. Тому гель для душу, це саме той засіб який я вибираю заради аромату, щоб насолодитися ним у процесі прийняття душу 🛁. Від цього я чекала соковитий літній освіжаючий аромат із кислинкою 🍏 яблука та лайма 🍋‍🟩 В результаті я отримала дуже тихий аромат, ніякої свіжості соковитості кислинки, аромат трохи солодкуватий і невиразний, схожий на якусь смоктальну цукерку. Під час душу він практично не відчувається навіть відразу при нанесенні, про те, щоб аромат залишався в душі або на тілі навіть не йдеться.

Так само гель досить рідкий, тому що мені не вистачало аромату, весь час хотілося додати його побільше, витрата буде не найекономніша, через його рідку консистенцію. Очищає нормально, як і інші гелі, ніяких проблем зі шкірою теж не викликав. Що б сушив шкіру не помітила.

Підійде тим хто не любить яскраві насичені аромати, я, наприклад, віддала його бабусі, їй підійшов, тому що сильні аромати її можуть дратувати.

Можливо, я просто звикла до більш парфумованих гелві для душу. Хоча ось у цієї теж української 🇺🇦 фірми великий вибір гелів для душу та інших засобів догляду за тілом, з дуже класними фруктовими ароматами і за ціною вони значно дешевші 💰https://club.makeup.com.ua/post/40372/

Також бренд має кілька гелів з іншими ароматами, але у мене не виникає бажання їх пробувати.

🍹Гель для душу «Молочний коктейль» Sovka Skincare Milk Shake Shower Gel

🥭Гель для душу «Манго» Sovka Skincare Alfonso Mango Shower Gel

🌈Гель для душу «Фруктова веселка» Sovka Skincare Fruit Rainbow Shower Gel

💕Гель для душу "Любов-це..." Sovka Skincare Love is... Shower Gel

Може хтось підкаже соковитий лаймовий/апельсиновий гель для душу з кислинкою, але щоб аромат був насичений???