Ірина 🦋

Після чарівної сироватки для зростання вій, пробую туш Cherisher Cherish Mascara

Після чарівної сироватки для зростання вій, пробую туш Cherisher Cherish Mascara

Після чудової сироватки Cherisher Cherish Lash для зростання вій про яку можна почитати тут https://club.makeup.com.ua/post/44104/ мені дуже хотілося спробувати їхню туш для вій, напевно після дії сироватки я чекала від туші теж чогось нереального 😂

Cherisher Cherish Mascara це туш для вій з вітаміном Е від бренду з Великобританії 🇬🇧 Їх засоби мають бездоганну якість. До складу цього засобу входять спеціально дібрані доглядові компоненти, які роблять волосини оптимально зволоженими й еластичними, а також запобігають ламкості і випадінню вій. Також до переваг цього продукту належить наявність щіточки, що має особливу вигнуту форми. За її допомогою ви зможете ідеально подовжувати, підкручувати і розділяти волосини, додаючи віям пишність і густоту, а своєму поглядові - виразність і глибину.

Пакування: Тут окреме захоплення, все продумано до дрібниць, отримати або подарувати комусь такий подарунок 🎁 буде ідеально. Фірмовий пакетик 🛍️, усередині якого картонна коробочка, до речі в неї ідеально поміщаються навіть 3 засоби, наприклад сироватки для вій і брів , та туш 🫶🏼

Коробочка туші йде в захисній плівці, так само туш усередині теж у захисній плівці (решта засобів, які у мене є від Cherisher так само надійно захищені від відкиття) для мене такий нюанс дуже важливий і тут вже на 1000% можна бути впевненим що ніхто до вас засіб не розкривав

Тим більше зараз багато брендів випускають свої туші, які взагалі не мають жодного захисту від першого відкривання.

Після чарівної сироватки для зростання вій, пробую туш Cherisher Cherish Mascara
Після чарівної сироватки для зростання вій, пробую туш Cherisher Cherish Mascara
Після чарівної сироватки для зростання вій, пробую туш Cherisher Cherish Mascara

Об'єм туші 7ml, вона насиченого чорного коліру.

Останні роки я використовую туші, які мають силіконові щіточки. У цій туші щіточка звичайна, тоненька, має вигин, мені потрібно було трохи звикнути до неї😉 але пристосувавши понла що вона дуже зручна

У мене рідні вії досить непогані, мають свій вигин і хорошу довжину, єдине, що їхні кінчики світлі і без туші здаються коротшими.

Спочатку, коли тільки почала користуватися тушшю, вона давала більше натуральний ефект на віях. Але коли через пару тижнів туш розфарбувалася Cherisher Cherish Mascara почала давати класний обсяг, подовження та вигин 🤗

Туш не склеює вії навіть коли зовсім нова. Вони залишаються з нею досить м'якими, вона добре розділяє їх, через те, що не склеює, її можна нашарувати. Інші туші я зазвичай фарбую в один шар, щоб вії не склеювалися, з цією тушшю мені хочеться нанести 2 шари, вона це дозволяє, вії не склеює і не перетворює на павучі лапки 🕷️ Так само якщо ви фарбуєте тіні, цією тушшю зручно фарбувати акуратно вії, щоб не забруднити повіки.

Протягом усього дня туш не обсипається (~15годин), не відбивається на повіках (але якщо я наношу якийсь жирний крем або BB я завжди припудрюю зону навколо очей фінішною пудрою https://club.makeup.com.ua/post/38397/ , роблю це з будь-якими тушами) Також на моїх очах туш показала себе чудово в саму спеку🌞 і в спорт залі 🏋🏻‍♀️

Вона без проблем змивається міцелярною водою. Звичайною водою я ніколи не змиваю туші, думаю зайвий раз терти очі не йде на користь ніжній шкірі, тим більше зараз багато засобів у різному ціновому сегменті, які спеціально призначені для видалення макіяжу.

Ніде не вказано що це термо туш, але за фактом вона такою є, значить чудово зможе перенести попадання невеликої кількості вологи на очі, наприклад сльози. Для мене це величезний плюс! Про те, що цей терм туш дізналася зовсім випадково, коли в якості експерименту вирішила спробувати змити її просто водою. Виявилося, що в теплій воді вона знімається з вій «панчошками» як інші мої улюблені темно туші!

Ця туш мене цілком влаштовує і великий плюс, що вона ще доглядає за віями 🤗 Після того, як вона розфарбувалася, стала зараз однією з ублений, рука постійно тягнеться до неї, якщо мені потрібна чорна туш😉

Результат на моїх віях дивіться на фото в каруселі нижче ⤵️

Поділіться, які туші ваші улюблені? Яким щіточкам віддаєте перевагу?