babchuk_anna

Ви повинні це спробувати! Тонер з центелою азіатською і чайним деревом Mary&May

Ви повинні це спробувати! Тонер з центелою азіатською і чайним деревом Mary&May

Дизайн:

Пляшка виконана з пластику. Має дозатор, за допомогою якого можна легко контролювати кількість рідини.

Ви повинні це спробувати! Тонер з центелою азіатською і чайним деревом Mary&May

Що, до речі, для мене виявилось зручнішим за засіб з розпилювачем, з яким я ніколи не могла зрозуміти чи достатньо нанесла.

Консистенція та аромат:

Тонер має легку текстуру, майже не залишає липкості, а аромат нагадує жуйку з ментолом. Мені ду-у-у-уже подобається 💞

Склад:

▪️ Гідролат листя чайного дерева

Має антисептичну та антибактеріальну дію, допомагає боротися із запаленнями та чорними точками, зменшує виділення себуму.

▪️ AHA- і PHA-кислоти (лимонна кислота і глюконолактон)

Відлущують роговий шар, видаляють відмерлі клітини і надлишки шкірного жиру, пом'якшують шкіру, очищають і звужують пори, вирівнюють мікрорельєф і активують процеси відновлення.

▪️ Екстракт листя центели азіатської

Заспокоює та відновлює шкіру, зменшує запалення, прибирає запальні реакції та почервоніння, вирівнює тон шкіри, покращує тургор шкіри, запобігає появі акне, зменшує вираженість куперозу.

▪️ Формула Gesolza (Pinus Densiflora Leaf Extract, Citrus Junos Fruit Extract, Artemisia Annua Extract)

Себорегулюючий комплекс рослинних екстрактів, який знімає запалення, знижує надмірне вироблення шкірного сала, матує і зменшує жирність шкіри, усуваючи блиск в Т-зоні.

▪️ Ніацинамід 2% (вітамін B3)

Освітлює пігментацію та перешкоджає її появі, нормалізує вироблення шкірного сала, зменшуючи жирний блиск.

▪️ Олія листя м'яти

Природний антисептик, тонізує та освіжає, звужує розширені капіляри, приємно охолоджує та заспокоює подразнення.

❕Усі компоненти мають клас безпеки EWG Green.

Спосіб застосування:

Користуюсь тонером вранці та іноді ввечері після очищення шкіри. Наношу невелику кількість тонера на долоні та акуратно розподіляю його по обличчю м'яко поплескуючи 💆‍♀️

Підсумок:

Даний засіб ідеюально доповнив мою нову систему догляду, допомагаючи заспокоїти та відновити шкіру 🧘‍♀️ Єдине, що провтикала при замовлені – наявність кислот у складі, тому доведеться придбати ще якийсь)

Чи є тонер у вашій системі догляду за шкірою обличчя? Розкажіть про нього в коментарях 👇 Буду рада познайомитися з новими засобами і додати до свого wish-листа 🤗