Karyna

Аромат... Цей ніжний фруктово-вершковий аромат і шикарна текстура дає все, що потрібно)

Аромат... Цей ніжний фруктово-вершковий аромат і шикарна текстура дає все, що потрібно)

Доброго вам дня!))

Догляд за волоссям є моєю обов'язковою рутиною і, одночасно, задоволенням)

Цей крем я купила спонтанно.

Виробник - Loreal Paris

Серія - Elseve "Ні ножницям"

Об'єм-200 мл

Зовнішній вигляд...

Зовнішній вигляд цього крему дуже яскравий і відомий, оранжево-персикова банка з рожевим ковпачком та написами. У моєму випадку, банка не має написів українською мовою.

На тильній стороні є багато інформації про продукт.

Аромат та консистенція...

Крем легко видавлюється з баночки, але важливо відразу закривати її, бо крем засихає всередині отвору.

Крем має ніжний бежуватий відтінок і дуже хорошу, гладку та вершкову консистенцію. Крем дуже гладкий і щільний, але водночас легкий і чудово розподіляється по волоссю.

Аромат крему дуже приємний і ніжний, фруктово-вершковий, з нотками ванілі. Аромат не концентрований, на волоссі не залишається. Але... Він такий смачний, такий приємний та ароматний, що я завжди кайфую під час використання🤩

Застосування...

Я використовую цей крем протягом 4-х місяців і завжди виключно на вологе волосся.

💎 Я роблю так:

  • На долоню видавлюю порцію крему, розміром дві горошини і трохи розтираю між долонями.
  • На трохи підсушене волосся рівномірно розподіляю крем на довжину від мочки вуха і вниз
  • Більш ретельно проробляю кінчики волосся

Відразу після нанесення волосся стає гладким, пальці чудово проходять крізь мокре волосся.

Я використовую крем щоразу після миття волосся.

Результат...

Крем чудово наноситься і відразу полегшує спроби розчісування волосся, якщо це необхідно.

Волосся після використання гладке, щільне і легко вкладається. Волосся щільне, але не важке і не склеєне.

Волосся не жирніє швидше, не перетворюється на бурульки.

Волосся лежить гладко, без торчунів, не пушиться.