Olivia

Комфортна пінка для вмивання з рН – 5,5 від Round Lab.

Комфортна пінка для вмивання з рН – 5,5 від Round Lab.
Комфортна пінка для вмивання з рН – 5,5 від Round Lab.
Комфортна пінка для вмивання з рН – 5,5 від Round Lab.

Round Lab Mugwort Calming Cleanser мені підібрала дерматологиня для другого етапу очищення шкіри. Це мій перший продукт від Round Lab, хоча я маю надію спробувати ще й їхній відомий сонцезахист.

І дизайн їхніх засобів дійсно закохує в себе: всі ці маленькі фігурки та ілюстрації надають їм "няшності" та особливого стилю. До того ж легко розрізняти лінійки засобів між собою, адже кожна з них має унікальне декорування.

Комфортна пінка для вмивання з рН – 5,5 від Round Lab.
Комфортна пінка для вмивання з рН – 5,5 від Round Lab.
  • Об'єм засобу - 150 мл.
  • Ціна на момент замовлення - 550 грн.
  • Тюбик зручний, кришка щільно закривається.
  • Пінка не має запаху, сам продукт має блідо-зелений колір, який перетворюється в білу піну.
  • У складі екстракт полину, мадекасозид, азіатикова кислота, пантенол. Але оскільки пінка знаходиться на шкірі дуже нетривалий період, то розраховувати на відчутний ефект цього складу дуже наївно:)
  • Перед нанесенням я спінюю горошину продукту в руках і тоді наношу на шкіру, масажую кілька секунд і змиваю.
  • Пінка добре змиває залишки гідрофільної олії чи міцелярної води, не залишає відчуття стягнутості та не пересушує. Відчуття чистоти "до скрипу" відсутнє.

Загалом ця пінка виконує всі мої вимоги до неї, вона м'яко очищує і не провокує який-небудь дискомфорт. Тому я можу сміливо радити її вам. Буду вдячна за вподобайку та коментар. Які засоби для вмивання подобаються вам?

Чао!