Інна ✨

Maybelline New York Super Stay Ink Crayon

Maybelline New York Super Stay Ink Crayon

Maybelline New York Super Stay Ink Crayon у відтінку 45 - це моя сама улюблена червона помада, яку я постійно купую знов. Люблю їі зручний формат, класну формулу та шикарний, насичений, легкий в нанесенні та комфортний у носці колір! Не люблю стійки формули, що фіксуються, але ця крихітка мене підкорила з першого використання і от я вже закінчую 3 підряд, подарувала кращій подрузі і обов'язково куплю ще! В мене був ще нюдовий відтінок, але я його закінчіла без особливого захоплення і не перекупила.

Maybelline New York Super Stay Ink Crayon
Maybelline New York Super Stay Ink Crayon

Помада зроблена у форматі олівця, знаходиться у пластиковому пакувані під колір продукту, стік викручується та вкручується назад. Має солодкий шоколадний аромат. Формула дуже класна - помада наноситься як кремова, легко ковзає по губам, а потім фіксується і стає матовою. Не потребує олівця для контуру - бо сама з легкістю створює чіткий контур. Стійкість непогана, помада витримує перекус, перекур, каву, їі дуже легко можно донанести біля слизової - там, де люба помада завжди зникає швидже всього. При нашаруванні вона не знімає сама себе і не створює темних плям на губах- така проблема часто буває, коли нашаровуєшь матову помаду-застигашку на попередні залишки продукту. Зручно брати з собою у сумочку - помада маленька і не займає багато місця.

Правильний червоний відтінок, який робить зуби білішими і дуже класно пасує до різних макіяжів!