krutoguuz

МАНГНІЄВІ ВАННОЧКИ АБО РОБОТА ЗІ СТРЕСОМ

МАНГНІЄВІ ВАННОЧКИ АБО РОБОТА ЗІ СТРЕСОМ

Магній – один з найцінніших і найважливіших для здоров'я людини мінералів. Його нестача в організмі відчувається миттєво, проявляючись в різних захворюваннях і порушеннях функції сну.

Для поповнення нестачі магнію підходять ванночки.

Особливості Bisheffect Magnesium Flakes:

- містить виключно чисті кристали бішофіту, отримані з розсолу стародавнього океану, з глибини 2500 м;

- без ефірних олій та інших додаткових компонентів;

- зміцнює шкірний покрив і весь організм загалом;

- сприяє покращенню самопочуття;

- допомагає нормалізувати сон;

- незамінний для людей із захворюванням на цукровий діабет;

- знімає відчуття втоми і тяжкості;

- нормалізує функції м'язів і зміцнює кісткові тканини;

- абсорбується через пори шкіри і потрапляє у кров, оминаючи шлунково-кишковий тракт;

- без запаху.

Так, як я вирішила що ціла пачка це мені багато я поділилася з бабусею. В неї якраз підвищений цукор. То ми з нею робимо ванночки для ніг і говоримо по телефону в цей час, як то кажуть приємне з корисним поєднуємо. Для ванночок потрібно 10-20 грам пластівців на 5-10 л. води температурою 37-38 ° С.

Пластівці швидко розчиняються у воді не даючи їй жодного кольору. Після регуляроного прийому таких ванночок я почуваю себе набагато спокійніше, сон міцніше і рідше болить голова.

Якщо ви дбаєте про свій моральний стан, раджу хоча б періодично робити такі СПА процедури.

Вони дуже прості у використанні, якщо вам щось не зрозуміло бренд на упакуванні помістив всю потрібну інформацію.

Вже приймали ванночки з магнієм?

МАНГНІЄВІ ВАННОЧКИ АБО РОБОТА ЗІ СТРЕСОМ
МАНГНІЄВІ ВАННОЧКИ АБО РОБОТА ЗІ СТРЕСОМ