Кузя Ю-а

Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"

Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"

Завдяки засобам від bisheffect, що є украінським брендом, я почала краще спати. Останні два роки, поява малечі, все так було складно. Звісно, проблеми не зникли, але я допомагаю собі та своєму організму справлятися і проходити все з мінімальними втратами для здоров'я! 💕

Магнієві пластівці - Це не просто сіль, це золото для організму дароване надрами природи. Взагалі, магнієві ванни були розкішшю ще не так давно. Проте, родовища, що знайшли під Полтавою, зробили доступним даний вид задоволення.

Магній – один з найцінніших і найважливіших для здоров'я людини мінералів. Його нестача в організмі відчувається миттєво, проявляючись в різних захворюваннях і порушеннях функції сну. Для поповнення нестачі магнію лікарі виписують спеціальні вітамінні комплекси. Проте, одним з препаратів, які можна використати - препарати як Bisheffect Magnesium Flakes – кристалічний концентрат для ванни «Магнієві пластівці».

З бонусів засобу:

- зміцнює шкірний покрив і весь організм загалом;

- сприяє покращенню самопочуття;

- допомагає нормалізувати сон;

- виведення токсинів і шлаків;

- незамінний для людей із захворюванням на цукровий діабет;

- знімає відчуття втоми і тяжкості;

- нормалізує функції м'язів і зміцнює кісткові тканини;

- абсорбується через пори шкіри і потрапляє у кров, оминаючи шлунково-кишковий тракт;

- допомагає омолодженню та схудненню;

- без запаху.

Спосіб використання:

У ванну (на 100 л води), у воду за температури 37-38 ° С, додати 200 г кристалічного концентрату. Приймати ванну протягом 15-20 хв.

Переваги:

-відсутність аромату

-гіпоаллергерний засіб, не містять масел і олій

-швидко розчиняються у воді та легко контролювати концентрацію.

-і як мінімум-ідеальний здоровий сон! 💤

Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці"