Vikulyk

Чудовий засіб від стресу і при поганому сні

Чудовий засіб від стресу і при поганому сні

Говорять, що магній дуже корисний саме в косметиці, адже він круто засвоюється через шкіру і без побічних ефектів.

Доречі він є структурним компонентом шкіри і в першу чергу впливає на серце, нервову систему і м'язи., що для мене зараз актуально.

Магнієві пластівці-це така спресована в слайси сіль, дійсно наче пластівці, і вона виявились справжньою знахідкою для мене, адже це дуже приємний бонус у вигляді турботи до свого здоров'я.

Аромат практично відсутній і воду ніяк не забарвлює, розчиняється добре.

Чудовий засіб від стресу і при поганому сні
  • Використовувати легко, я чисто на навмання засипаю їх в теплу ванну, залежно наскільки хочу розслабитись, інколи для підсилення ефекту ще використовую магнієвий скраб.
  • Перебуваю у ванній мінімум 15 хвилин, переважно це один раз в тиждень.
  • Шкіра після прийняття-ніжна, як зазвичай після ванни, в мене напевне нестача цього важливого компоненту, адже в поєднанні зі скрабом шкіра злегка підпікає, але з кожним разом все менше, значить я на правильному шляху.
  • Відчуття класні і дуже хочеться спати, також відчуваю нереальне розслаблення в м'язах, особливо в ногах. Сон після такої ванночки здоровий і міцний, я навіть не чекала такого сильного ефекту.

Якщо обирати якісь засоби для ванни, то на мою думку краще взяти щось з турботою для здоров'я.

Тому мій висновок: я всіма руками за цей засіб, має бути в кожного і чим швидше, тим краще 🤍