krislemly

Lunnitsa | Маска для волосся

Lunnitsa | Маска для волосся

Ще один засіб бренду, який поцупив моє серденько. Розповім більш детально про маску для волосся "Живлення й зміцнення".

Пакування маски, це те що привертає погляд одразу. Пластикова баночка білого кольору з великою бамбуковою кришкою.

На кришечці знаходиться символ LUNNITSA — це давній оберіг, який з давніх-давен захищав жінок і молодих дівчат, дарував здоров’я, силу, привабливість та родючість в усіх її проявах.

Lunnitsa | Маска для волосся

Склад маски багатий корисними компонентами: екстракт кропиви, екстракт розмарину, екстракт кокоса, екстракт бурих та червоних водоростей, олія жожоба, олія кокоса, олія зародків пшениці, вітаміни Е, В6, РР, молочна кислота, гліцерин, концентрат гідролізату плаценти, гідролізат протеїнів шовку, гідролізат протеїнів пшениці, кераміди рослинні.

Аромат дуже приємний, як на мене. Він не яскраво виражений і залишається на волоссі приємною вуаллю.

Консистенція у маски щільна, густа, трохи нагадує злегка підтале вершкове масло.

Розподіляється маска легко, при нанесенні обволікає волосся, воно стає слизьким і гладким, без сплутаності і вузликів.

Маска дає гарний візуальний та тактильний ефект. Волосся гладке, приємне та мʼяке на дотик. Мене дуже радує блиск волосся, який зʼявляється завдяки цій маски. Волосся не плутається та полегшується процес розчісування.

Крім зовнішнього лоску, маска добре працює на структуру волосся - за відчуттями воно стає щільнішим, всі торчуни по довжині прибираються, волосся виглядає єдиним полотном, як у рекламі. Звісно, результат можна оцінити на фото.

Тому, якщо ви шукаєте засіб, який забезпечить вашому волоссю хороший догляд у домашніх умовах, то це воно.