Олена

Ти найкраща! #lovemakeupclub

Ти найкраща! #lovemakeupclub

Я ненавиджу усіх дівчат у яких ідеальна шкіра (вибачте дівчатка, але якому бісу ви подали свою душу, що у вас таке ідеальне лице?) Але себе я не ненавиджу. Себе я намагаюся любити більше за інших і на це є декілька причин:

Ти найважливіша людина у своєму житті.

Ніхто не буде тебе любити сильніше ніж ти сама.

Тільки полюбивши та прийнявши себе ти зможеш не залежати від думки інших.

Любимо себе, приймаємо себе, але не означає що ми повинні стояти на місці. Саморозвиток і постійне покращення себе це те для чого ми живемо.

Ти найкраща! #lovemakeupclub

Трохи поділюся своєю історією. Зі своїми прищами я борюся вже 15 років. Вони то з'являються, то затухають, то дізнаються що скоро буде важлива подія і приходять на неї разом зі мною)

Довго я шукала ліки проти них, але виявилося що проблема в мені. Постійні стреси, роздратованість, не вміння вчасно розслабитись і перестати накручувати себе потихеньку руйнує моє здоров'я.

Це якраз причини які заважають мені повноцінно насолоджуватися собою. Якщо ви в цих словах впізнали себе, тоді варто шукати гармонію.

У пошуках гармонії

Особисто мене надихають і розслабляють наступні речі :

Прогулянка на самоті лісом, або безлюдним парком,

Самотня прогулянка в кафе, де можна замовити улюблену страву,

Подорожі у будь-які, досі нерозвідані мною місця,

Після них я себе відчуваю окриленою, розумію що моє життя йде в правильному напрямку і в ці моменти я надзвичайно пишаюся собою та обожнюю себе.

А що допомагає триматися в балансі тобі? Можливо один з ритуалів допоможе чужим нервам теж бути у балансі.