valeriajikia

Олійка з вітамінами для волосся в капсулах.

Олійка з вітамінами для волосся в капсулах.

Рідкі витаміни для волосся у капсулах під назвою Ellips Hair Vitamin Hair Vitality With Ginseng & Honey Oil мають прикольний дизайн та досить відразливий аромат. Після розрізання м'якої упаковки мені буквально одразу не сподобався запах цього засобу і це може стати певним мінусом, але ж на самому волоссі даний аромат не тримається довгий час, а від того продовження використання всіх капсул до єдиної стало для мене можливим. Маю уточнити, що вже користувалася подібними капсулами цієї ж марки і аромат мене повністю влаштовував, бо він був набагато приємнішим (огляд на них теж планую зробити). Отже, після розрізання м'якої капсули вичавлюю та розподіляю всю олійку на долонях і наношу на дуже вологе волосся через 5 хвилин після миття (пробувала наносити на висушене, проте результат абсолютно незадовільнив, бо волосся здавалося масним). Зачіска після використання має більш доглянутий вигляд та й загалом тішить той факт, що волосся після нанесення живиться тими інгредієнтами, які вказані у складі продукту, а саме оливковою олією, витаминами а та е, женьшенем, олією аргани і медом. Рекомендую купувати цей засіб від представленого виробника, а конкретно для себе оберу більш відповідний аромат.

Олійка з вітамінами для волосся в капсулах.
Олійка з вітамінами для волосся в капсулах.