MAXIMOVA🌷

Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Cream

Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Cream

Я користуюсь всією лінійкою Skin Detox, і крем останній завершальний етап цього догляду. Коли я вперше відкрила баночку побачила дуже густу текстуру, яка може бути «важкою» для комбі і жирної шкіри але вже після першого використання мені стало все зрозуміло😊

Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Cream

Коли набираєш крем з баночки він дійсно дуже густий але як тільки починаєш розподіляти по шкірі він ніби тане і тонким шаром наноситься на обличчя. При цьому одразу відчувається зволоження, крем дуже комфортно відчувається на шкірі без обтяження, плівки чи жирності. Не дакупорює пори і не викликав запалень.

Одразу після нанесення фініш досить сяючий, проте десь за 5 хвилин, як крем «всядеться», на обличчі покриття стає матовішим. В цілому шкіра виглядає природньо, без жирного блиску👌

Аромат характерний всій лінійці, мені крем пахне квітково, з нотами зеленого чаю та лимонграсу.

Розхід у продукту економний.

Він позиоблений спеціально для комбінованого і жирного типів шкіри, активні інгредієнти:

  • зелений чай (тонізує, нормалізує і підтримує природний гідроліпідний баланс та контролює вироблення шкірного себума)
  • бакучіол (зменшує пігментацію, вирівнює тон, усуває недосконалості шкіри і має протизапальну дію)
  • ніацинамід (підвищує еластичність та пружність шкіри, зменшує видимість дрібних зморшок та звужує пори)
  • пантенол (має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію)
  • токоферилацетат є одним із багатьох типів вітаміну Е (захищає шкіру від забруднення та інших факторів навколишнього середовища, які призводять до ознак старіння)

Все оформлену в симпатичну картонну коробку приємного зеленого кольору, який добре поєднується з сенсом лінійки Skin Detox. Це щось легке, природнє🌱

Всередині скляна баночка, під кришкою є захисна додаткова пластикова мембрана.

Ідеально було б, якби в комплекті була лопатка.

Тримати в руках таку баночку приємно, вона важка і симпатична☺️