O_Skomska

Mixtura Body Lotion Innocence

Mixtura Body Lotion Innocence

Я поповнюю свої запаси доглядових засобів для тіла , та вже думками готуюсь до осені.

Моя шкіра досить суха, зазвичай я це ігнорувала і не використовувала потрібні продукти для зволоження тіла. Але моє перебування в клубі - це змінило , адже я відкрила для себе такі круті бренди , та засоби .

Один з улюблених - це Mixtura . Тому саме від них я обрала лосьйон для тіла "Innocence".

Засіб представлений в якісному, скляному флаконі темного кольору . Оснащений зручним дозатором в чорному кольорі, який видає необхідну кількість продукту.

🌱Об'єм: 200ml

🌱Вартість : 535 грн

Mixtura Body Lotion Innocence
Mixtura Body Lotion Innocence
Mixtura Body Lotion Innocence

🌱Текстура середньої щільності , тримає форму, не розтікається.

Приємна по відчуттях , та має білий колір .

🌱Аромат досить легкий , невагомий . Відчуваються цитрусово - трав'яні нотки. Після використання ще деякий час тримається на шкірі , але не відчутний , лише якщо притулитись носиком) Не конфліктує з іншими продуктами .

🌱Засіб має в складі гліцерин, екстракт ламінарії, олію ши, авокадо та мигдаль. Використані лише сертифіковані компоненти від перевірених постачальників.

Наношу лосьйон на шкіру, після душу.

Засіб дуже комфортний по відчуттях. Масажними рухами розпроділяю по зонах, що потребують зволоження. Спочатку він "полосить"(як на фото ) , провівши декілька раз рукою - засіб швидко поглинається. Це займає 2-3 хв.

Враження:

🌱зручний флакон з дозатором;

🌱стильний дизайн ;
🌱спеціально розроблена формула для сухої та чутливої шкіри;

🌱легка , шовковиста консистенція, яка швидко поглинається шкірою, підійде для будь якої пори року;

🌱немає відчуття плівки;

🌱шкіра приємна на дотик , та добре зволожена.

🌱комфортний, ненав'язливий аромат

По всім моїм вимогам від відповідає на 100% це дуже радує , тому рекомендую❤️