Yuriivna

Бюджетний олівець для губ на кожний день|Eveline Cosmetics

Бюджетний олівець для губ на кожний день|Eveline Cosmetics
Бюджетний олівець для губ на кожний день|Eveline Cosmetics
Бюджетний олівець для губ на кожний день|Eveline Cosmetics

Маю в своєму арсеналі два олівчика від Eveline,олівці вже довгий час у використання,тому надписи вже не такі нові та дещо затерті.Обрала саме ці олівці,бо справді було цікаво,яка буде якість за бюджетну ціну.На одному олівці вже повністю затерті надписи,а на іншому- майже такі ж надписи,цей факт сам за себе говоріть,як часто я використовую їх у своєму макіяжі.

Користуватися таким олівцем-одне задоволення.Він не пошкоджує губи,не дряпає їх.За дорогою такого олівця, можна легко підкреслити контур губ.
Перед нанесенням олівця,я завжди наношу бальзам на губи,адже маю часто шелушіння,чекаю декілька хвилин,вже після того наношу олівець.Доречі,текстура у олівця м'яка та ніжна,рівномірно лягає на губи,колір можна зробити як більш насиченим,так і приглушеним.

Дані олівці,мають різноманітну палітру кольорів,зараз на сайті також є у наявності саме цей відтінок.

Мій колір Bahama Rose (27)має розвинку,легку пудровість,підходить як для повсякденного макіяжу,так і для особливих та святкових днів.

Я обожнюю робити комбо за допомогою цього олівця та олійки для губ від Essence,писала вже про цю олійку https://club.makeup.com.ua/post/35863/
На фото саме олійка ESSENCE під номером 01 та олівчик EVELINE під номером 27

Олівець витримує спеку,легкий перекус,проте при гарячій каві або чаю,дещо в середині губ м'яко стирається,але контур губ залишається,тому я підфарбовую серединку губ та виглядає знову все ідеально.