krislemly

Shelly | спрей-міст для рук та ніг

Shelly | спрей-міст для рук та ніг

Улюблений бренд Shelly не перестає радувати новинками, на цей раз до мене на тестування потрапив дуже цікавий засіб - міст для рук та ніг з алантоїном, пантенолом та екстрактом граната. Погодьтесь звучить цікаво і трішки не зрозуміло. Спойлер - засіб виявився класним та дієвим, але давайте з усім по-порядку.

Shelly | спрей-міст для рук та ніг

Флакон виготовлений із міцного пластику, який не деформується при стисканні. Оформлення лаконічне, у стилі бренду.

Спрей із зручним розпилювачем, який розприскує засіб на дрібні частинки, що є дуже комфортним у процесі використання.

Зверху розпилювач закривається пластиковою кришкою, свого роду захист від випадкового натискання.

Спрей нагадує гідролат, має рідку консистенцію, як вода.

Спрей вбирається майже миттєво, не залишаючи на шкірі плівки.

Після розпилення на шкіру засіб миттєво усуває відчуття стягнутості шкіри, особливо після контакту з водою.

Шкіра стає дуже приємною на дотик та візуально виглядає краще.

Дуже подобається використовувати спрей на ніч, ніжки та ручки задоволені такою освіжаючою «штукою» після цілого дня пекельної спеки.

Ще один бонус, який я помітила при використанні цього спрею на руках – швидке загоєння подряпин. З того часу, як у мене зʼявився Пан Кіт подряпані руки - моя вічна проблема. І спрей допомагає шкірі швидше відновлюватись.

Загалом можу сказати, що цей спрей став справжнім приємним відкриттям.