Ірина 🦋

Такого аромату у моїй колекції гелів для душу ще не було

Такого аромату у моїй колекції гелів для душу ще не було

Про цю відому як з'ясувалося, грецьку фірму 🇬🇷 Korres та її засоби, дізналася знову таки завдяки makeupclub і дописами дівчат 🤓. Мені здається аромат "Ваніль і кориця" 🍨 один із найпопулярніших серед гелів для душу цієї фірми. Серед моїх гелів, у мене такого ще точно не було. Я як любитель солодких ванільних ароматів повз такий скарб 🏺 не могла пройти 😂

Збагачена екстрактами алое, алтеї лікарської, безсмертника, гідролізованими протеїнами пшениці, касторовою олією і молочною кислотою формула Vanilla Cinnamon Shower Gel прекрасно зволожує і живить шкіру, робить її гладенькою, м'якою та шовковистою, заспокоює подразнення і запалення. Веганська формула.

Пакування: Пляшечка с темного плистика, зі зручною кришечкою фліп-топ, об'єм 250ml.

Зовнішній вигляд: Гель середньої густоти, молочного кольору, мні мені зовні дуже схожий на згущене молоко, і за консистенцією і за кольором 😋

Аромат: Якщо ви любите солодкі теплі аромати і любите корицю, цей гель 100% вам сподобається. Він пахне саме тим, що заявлено, кориця і ваніль, більше кориці 🤎. Аромат такий насичений теплий, зігріваючий 🔥, мені здається на осінньо-зимову 🍂 пору року він буде дуже доречним.

Такого аромату у моїй колекції гелів для душу ще не було
Такого аромату у моїй колекції гелів для душу ще не було
Такого аромату у моїй колекції гелів для душу ще не було

Я скористалася ним близько тижня, але зараз у мене з'явилися нові свіжі фруктові аромати, і цей скарб я вирішила приховати на осінь 🍁 щоб сповна насолодитися тією атмосферою, яку він створює 🧘🏻‍♂️. У мене також є парфуми з нотою кориці, думаю вони чудово доповнюватимуть один одного.

Очищаючі характеристики як у всіх гелів хороші, чесно кажучи мені ще не траплялися такі, що не справлялися зі своїм призначенням😜. Піниться добре 🧽, у мене до цього претензій немає. Коли з ним приймаєш душ 🚿, у ванній кімнаті стоїть приголомшливий аромат кориці, завдяки якій він добре прибирає запах поту.

Шкіру не сушить ні мою, ні чутливу чоловіка 👫. Гелем та цим ароматом ми з чоловіком залишилися дуже задоволені. Аромат на недовгий час залишається на шкірі, дуже легкий🫶🏼

Також на осінь я хочу придбати з цім ароматом молочко для тіла Korres Body Milk Vanila Cinnamon

Гелі є в різних обʼємах

  • Korres Lilac Renewing Body Cleanser
  • Korres Fleur Blanche Shower Gel
  • Korres Jasmine Shower Gel
  • Korres Coconut Water Shower Gel
  • Korres Peach Blossom Shower Gel
  • Korres Santorini Grape Renewing Body Cleanser
  • Korres Renewing Shower Gel Forest Cedar
  • Korres Basilic Citron Shower Gel
  • Korres White Tea Shower Gel
  • Korres Mastic Renewing Body Cleanser
  • Korres Sea Lavender Renewing Body Cleanser
  • Korres Renewing Shower Gel Thyme Honey
  • Korres Mint Tea Shower Gel
  • Korres Grecian Gardenia Renewing Body Cleanser
  • Korres Mediterranean Vanilla Blossom Renewing Body Cleanser

Серед них, на майбутнє, я вже примітила собі кілька нових ароматів, які хочу спробувати 🙈