OKazkova

Найсолодша знахідка

Найсолодша знахідка

Цього тижня в найближчий магазин завезли нову партію відомих боксиків. Потрусила - щось незвично важкеньке, у порівнянні із попередніми боксами. Вирішила, що треба брати😏 А всередині на мене чекали вже знайомий кавунчиковий гель для душу ііі… парфумований шиммер-міст Miami Sunrise😍

Пакування. Гарненька прозора пластикова пляшечка об’ємом 100мл з розпилювачем, кришечкою та яскравою наліпкою. А всередині пляшечки - сяюча золотиста рідина.

Найсолодша знахідка

Аромат класний. Мені нагадує персик і манго і, можливо, ще щось смачненьке. Насичений, фруктовий, дуже солодкий аромат. Разом із тим, у ньому немає неприємної різкості. Навпаки він м’який, наче м’якоть спілого солодкого персику🤤 Можливо, якщо ви не любите солодкі аромати, то вам таке не сподобається… Але мене він потішив🥰

Стійкість понад 3 години, якщо гарненько напшикати. За першу годину після нанесення аромат стає тихішим, все ближчим до шкіри. А привабливий флакончик зручно брати із собою та поновлювати аромат за бажанням.

Відчуття на шкірі. Після нанесення рідина швидко вбирається, особливо якщо допомогти їй та розтерти. Але якщо захопитись і переборщити із нанесенням, то може трошки липнути, наче справжній персиковий сік😋 Та при помірному нанесенні все чудово.

Щодо сяйва. Воно дуже делікатне, майже непомітне. Блискітки зовсім крихітні і треба придивлятися, щоб знайти їх. Але на сонечку видно краще😉

Отже, мені шиммер-міст Miami Sunrise сподобався! А ще це публікація №100🎉 І я тішуся, що вона про такий смаколик🥰

Дякую за увагу! Бажаю приємних вихідних і вдалих покупок🫶