Vikulyk

Маска, яка реально виконує обіцянки

Маска, яка реально виконує обіцянки
Маска, яка реально виконує обіцянки

Першочерговим завданням маски є ущільнення волосся, в мене воно здебільшого середньої плотності, але деякі волосинки непроти відділитись, також у вісочній зоні волосики значно тонкіші, ніж на іншій частині голови. Тому така масочка ідеально підійшла і насправді подарувала чудовий ефект в цьому плані, волосся значно товстіше, відповідно і більш дисципліноване.

Маска, яка реально виконує обіцянки

От не треба тримати 20 хв на голові, ви не отримаєте якийсь зиск, швидше навпаки обтяжите волосся, можливо дівчатам з дуже тонким, пухнастим волоссям і треба потримати довше, а мені вистачає двох хвилинок, що неможе не тішити.

Також я отримую сяйво і гладкість, а от в плані розплутування кінчиків ніякої особливої дії непомічено.

По консистенції масочка густа, розприділяється рівномірно. Запах чудовий, я так люблю віддушки бренду, просто млію))

Набирати з такої баночки мені незручно і кришечка, яка в середині додатково цьому заважає, тому була швидко знешкоджена, мені більш довподоби туби.

Мій висновок:

Чудова і несхожа на інших, дійсно працює і має накопичувальний результат, волосся більш обтяжене і гладке, а запах дозволяє перенести вас думками в якийсь розкішний салон.