Alina🍒

Знайомство з Barbers

Знайомство з Barbers

Привіт✨

Дезодорант став незамінною річчю у повсякденному житті, який особливо актуальний влітку.

Із брендом Barbers я була не знайома, лише бачила серед рекомендованих товарів, тому коли вони випустили новинку у вигляді парфумованих дезодорантів, було вирішено розбавити мій кошик і чоловічими цікавими засобами🤭

Знайомство з Barbers
  • класичний формат дезодоранту з механізмом "гвинт" для зручного викручування
  • має захисну кришечку
  • виконаний у чорному кольорі з брендованим логотипом та блакитними вставками, що дуже стильно та мінімалістично
  • продукт у вигляді стіку гелевої текстури та має нереальний блакитний напівпрозорий відтінок
  • я обрала аромат Musk & Vetiver, який огортає свіжістю цитрусових та деревними хвойними нотами
  • продукт має приємну гелеву текстуру, що забезпечує легке ковзання при нанесенні та ніби має охолоджуючий ефект, що нині актуально
  • я не втрималась і теж ним покористувалась і маю відмітити дуже непоганий ступінь захисту протягом всього дня
  • має легкий ненав'язливий свіжий аромат, який не конфліктує з парфумами
  • також він не залишив жодних плям на чорному одязі
  • економний у використанні
  • не викликає подразнень шкіри

Знайомство з брендом виявилось напрочуд вдалим, тож вже планую багато сюрпризів для хлопця🤭

Також перевагою цього продукту є те, що він не містить в собі спирту та алюмінію та має у складі гліцерин, який захищає та пом'якшує шкіру.

Продукт, в якому не було помічено недоліків, тож моя вам щира порада і дякую за вашу увагу🌿